Piątek, 24 maja 202424/05/2024
690 680 960
690 680 960

Z Bystrzycy wyłowiono zwłoki mężczyzny. Trwa ustalanie przyczyn jego śmierci

W środę po godzinie 18 z Bystrzycy na wysokości pętli autobusowej na os. Nałkowskich w Lublinie, wyłowiono zwłoki mężczyzny. Sprawą zajmują się policjanci i prokuratura.

Znajdujące się w rzece Bystrzyca zwłoki, zostały zauważone przez przechodzącą w pobliżu osobę. O wszystkim natychmiast powiadomiona została policja. Na pomoc wezwano również straż pożarną.

Ciało znajdowało się w wodzie, było zaczepione o przeszkodę. Strażacy z jednostki OSP w Strzeszkowicach wyciągnęli je na brzeg. Okazało się, że zwłoki należą do ok. 55-letniego mężczyzny. Nie znaleziono przy nim żadnych dokumentów.

Obecnie policjanci pod nadzorem prokuratora ustalają tożsamość denata, jak też przyczyny jego śmierci. Jak nas wstępnie poinformowano, na ciele denata nie było widocznych żadnych obrażeń.

40

41
46

47

(fot. lublin112, nadesłane – Łukasz)
2017-05-24 21:16:00

Szybki i sprawny dojazd naszym reporterom zapewnia:
Z Bystrzycy wyłowiono zwłoki mężczyzny. Trwa ustalanie przyczyn jego śmierci

13 komentarzy

 1. skąd wiadomo, ze ma 55 lat, skoro nie miał kwitów, a tożsamość jest nieustalona? po raz kolejny brawo szanowna redakcji

 2. Może utoną

 3. Czy to prawda, że miał łyżwy na nogach?

 4. czy to prawda, że to ten przemiły pan z naszej Skarpy?? Zawsze taki uśmiechnięty i miły był… strasznie zasmuciła mnie ta wiadomość…

  • Tak to ten miły Pan hydraulik ze Skarpy 🙁 Znałem go, bardzo sympatyczny i wesoły człowiek. Przykro mi z powodu jego śmierci 🙁 Niech spoczywa w spokoju [*]

   • Strasznie wstrząsneła mną ta wiadomość. Fantastyczny, pracowity facet. Pożądna rodzina. Znam jego córkę. Szkoda. Koronkę do Miłosierdzia Bożego należy zmawiać za niego.
    SZKODA.

 5. Kochać – tak łatwo, żegnać – tak trudno. Wieczne odpoczywanie racz dac MU Panie. Do zobaczeniu Mieciu po tamtej stronie. Wyrazy glebokiego wspolczucia dla Rodziny i Bliskich.