Środa, 24 kwietnia 202424/04/2024
690 680 960
690 680 960

Mężczyzna bez oznak życia leżał na polu. Nie udało się go uratować (zdjęcia)

Wczoraj wieczorem na jednym z pól w powiecie puławskim interweniowały służby ratunkowe. Niestety pomimo podjętych działań ratunkowych nie udało się przywrócić funkcji życiowych mężczyzny. Policjanci ustalają okoliczności jego śmierci.

Do zdarzenia doszło w czwartek około godziny 18.00 w Markuszowie w powiecie puławskim. Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie, z którego wynikało, że na jednym z pól znajduje się mężczyzna bez oznak życia. Natrafiła na niego przypadkowa osoba, która powiadomiła niezwłocznie operatora numeru alarmowego.

Na miejscu interweniował zespół ratownictwa medycznego, straż pożarna z Puław i Markuszowa oraz policjanci. Pomimo podjętych działań nie udało się przywrócić funkcji życiowych mężczyzny.

Jak przekazują strażacy ochotnicy z Markuszowa, wzorową postawą wykazał się jeden z mieszkańców, który przejeżdżając polną drogą zauważył mężczyznę leżącego na polu i powiadomił o wszystkim służby. Policjanci ustalają szczegółowe okoliczności śmierci mężczyzny.

Mężczyzna bez oznak życia leżał na polu. Nie udało się go uratować (zdjęcia)

fot. OSP KSRG Markuszów

 

Mężczyzna bez oznak życia leżał na polu. Nie udało się go uratować (zdjęcia)

fot. OSP KSRG Markuszów

7 komentarzy

  1. Tak właśnie będziemy odchodzili niedługo… zapomniani, a jednak jakże ważni dla mord z plakatów wyborczych w chwili ich wyborów.

  2. Tak będziemy leżeli na ulicach, gdy wróci Tusk z PSL i ściągną nam islamskich młodych byczków z nożami. PO z PSL już zgadza się na to. A ich EPL przyśpiesza prace nad zmuszaniem Polski do ściągania z Niemiec bandytów z nożami.

    • Ci kremlowsko-pisowscy za 5000 dolców to ponoć od Baćki dostawali nóż podczas przesiadki w Mińsku.

  3. chłop ze Spiczyna

    Liderowi z PSL taka bieda doskwiera, że nawet na żyletki go nie stać, zarósł jak POniemieckie cmentarzysko

  4. A po co ta straż pożarna tam przyjechała?

  5. Dla policji to jest. Jak. Mucha na klozecie. Ustalają okoliczności haha tylko papier.

Dodaj komentarz

Z kraju