Mercedes o wartości pół miliona złotych odzyskany na granicy

Funkcjonariusze z Nadbużańskiego Oddziału Straży Granicznej zatrzymali poszukiwanego mercedesa o szacunkowej wartości pół miliona zł. Jest to najdroższy pojazd, który udało się odzyskać w tym roku na granicy w województwie lubelskim.

Wczoraj na terenie drogowego przejścia granicznego w Hrebennem, na kierunku wyjazdowym z Polski, przerwano podróż dwóm obywatelom Ukrainy.

Mężczyźni usiłował wyjechać z Polski, samochodem marki Mercedes AMG S63 (rok produkcji 2017), o szacunkowej wartości 500 tys. zł. W czasie kontroli granicznej funkcjonariusze ustalili, iż pojazd ten jest poszukiwany przez wypożyczalnię luksusowych samochodów w Czechach.

W konsekwencji działań podjętych przez funkcjonariuszy Straży Granicznej pojazd został zabezpieczony, zaś mężczyźni, którzy podjęli próbę wyprowadzenia pojazdu poza granice UE, zostali zatrzymani. Obywateli Ukrainy oraz zatrzymany pojazd przekazano do dalszych czynności funkcjonariuszom Policji.

(fot. NOSG)

Zobacz również

4 komentarze

  1. Nie trudno się domyslić że coś jest ”nie teges”, kiedy za kierownicą siedzą osoby o wyrazie twarzy inteligencji na pograniczu upośledzenia..

  2. Faktycznie, „nie trudno” się domyślić.

  3. Otóż to . Z takimi gębami mogli wyjechać nawet i droższym autem ale tylko BMW , wtedy wyglądało by to jak najbardziej naturalnie .

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Zaproszenie na terenowe akcje poboru krwi
Kaufland wraz z partnerami – LUX MED i Geneva Trust zapraszają mieszkanki województwa lubelskiego do udziału w bezpłatnym badaniu mammograficznym
Kiermasz Bożonarodzeniowy Podmiotów Ekonomii Społecznej
Zaproszenie na terenowe akcje poboru krwi
Weź udział w „Wampiriadzie”! Przyjdź i oddaj krew