Sobota, 18 maja 202418/05/2024
690 680 960
690 680 960

Mercedes na minuty uderzył w ogrodzenie i zatrzymał się na ścianie domu (zdjęcia)

Wczoraj w Skowieszynie doszło do groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego. Pojazd osobowy zjechał z drogi i uderzył w budynek mieszkalny, na miejscu interweniowały służby ratunkowe.

Do zdarzenia doszło w piątek przed godziną 22 w miejscowości Skowieszyn w powiecie puławskim. Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie, z którego wynikało, że pojazd osobowy uderzył w budynek mieszkalny.

Na miejscu zdarzenia okazało się, że osoba kierująca pojazdem marki Mercedes straciła nad nim panowanie, a następnie pojazd wypadł z drogi, przebił ogrodzenie posesji i uderzył z impetem w budynek mieszkalny. Ze wstępnych informacji wynika, że w zdarzeniu poszkodowana została jedna osoba.

Działania w rejonie wypadku prowadzili strażacy z Puław i Końskowoli, zespół ratownictwa medycznego oraz policjanci. Trwa ustalanie szczegółowych okoliczności zdarzenia.

Mercedes na minuty uderzył w ogrodzenie i zatrzymał się na ścianie domu (zdjęcia)

Mercedes na minuty uderzył w ogrodzenie i zatrzymał się na ścianie domu (zdjęcia)

(fot. OSP Końskowola)

11 komentarzy

 1. A taki ładny był niemiecki na minuty.

 2. Chory z ciekawości

  Dobrze, że ściana chałupiny wytrzymała, bo jakby tak tam ie ktoś np. bzykał…

 3. Nie stracił panowania nad pojazdem, tylko tam jest zakręt i skrzyżowanie. A Mercedes pojechał prosto jak po szynach ?

 4. Jak widzę samochód Panka to już się boję. Ci co wypożyczają, wyróżniają się swoim stylem jazdy. Oby szybciej oddać auto żeby kolejne 50gr nie zapłacić. Często przy tym brak podstawowych umiejętności kierowania auta. Nawet jak zaparkowany to z tyłu głowy mam czy na pewno w pośpiechu ktoś zaciągnął ręczny.

 5. Nie Mercedes tylko kierujący Mercedesem półmózg . To nie jest samochod autonomiczny.

 6. cos mi sie wydaje ze nie długo panek z lublina odejdzie, bo w tym mieście sami idioci

 7. Cieszy ze wszech miar.

 8. Tymi Pankami jeżdżą w większości niemoty. Już kilka razy miałem zdarzenia, ze kierujący/a wymuszali pierwszeństwo. Straciła panowanie ? Chyba nie to było przyczyną a brak umiejętności kierowania. Panek powinien wprowadzić ograniczenia. Badać na początku styl jazdy. Ogranicznik prędkości do 60 km/h a z biegiem czasu zwiększać.

 9. Artykuł jest, reklama jest, ubezpieczenie jest, Idioci też. Pytam się gdzie jest Policja niedlugo Ktos na chulajnodze wpadnie Mi pod kola x2

 10. Wypozyczalnia powinna byc ale na placu normalna.kontrolowana a nie taki cyrk zajmujacy miejsca na parkingu , wchodzi kto chce i kiedy chce i w stanie jaki.sie podoba…sory ale w puuu…ie mam taka wolnosc.i nowoczesnosc….bo to nie to …to zzagrożenie życia.