690 680 960

Mazda uderzyła w autobus. Wypadek zakończył się tragicznie, mężczyzna zmarł w szpitalu (zdjęcia)

W szpitalu zmarła jedna z osób poszkodowanych w wypadku, jaki miał miejsce tydzień temu na wysokości muzeum na Majdanku. Od początku stan kierowcy i pasażera był bardzo ciężki.

Tragicznie w skutkach zakończył się wypadek, jaki miał miejsce w ubiegłym tygodniu na Drodze Męczenników Majdanka w Lublinie. Jak już informowaliśmy, w środę około godziny 5 rano, na wysokości muzeum samochód osobowy zderzył się z autobusem komunikacji miejskiej.

Z dotychczasowych ustaleń policjantów wynika, iż kierujący mazdą obywatel Ukrainy poruszał się w kierunku Felina. Na prostym odcinku jezdni stracił panowanie nad pojazdem. Mazda wpadła w poślizg, po czym sunąc bokiem zjechała na przeciwległy pas ruchu i uderzyła w nadjeżdżający z naprzeciwka autobus.

W pojeździe znajdowały się dwie osoby: kierowca i pasażer. Obaj mężczyźni byli nieprzytomni. Aby ich wyciągnąć z rozbitego auta, strażacy musieli użyć narzędzi hydraulicznych. Poszkodowani zostali przetransportowani do szpitala. Ich stan od początku był ciężki. Lekarzom nie udało się uratować życia jednego z nich.

Policjanci cały czas prowadzą czynności wyjaśniające w sprawie wypadku. Jak nam przekazano, cały przebieg zdarzenia został zarejestrowany przez kamerę zamontowaną w pojeździe komunikacji miejskiej. Trwa też oczekiwanie na wyniki badań krwi pod kątem trzeźwości kierowcy. Od mężczyzny miała bowiem być wyczuwalna woń alkoholu.

(fot. lublin112)

25 komentarzy

  1. ebany ukr powinien dostać dożywocie ale u siebie , prymityw dolony

  2. Pijaków najwięcej.

  3. Pił za pieniądze z naszych podatków.

  4. Niezłe Ukrainiec zadziałał. Dobrze, że drugi przeżył

  5. Może rakieta leciała za nim i uciekał

  6. Dobrze, że nie zabrał ze sobą nikogo postronnego. Swoją drogą z chęcią obejrzałbym nagranie ze zdarzenia. Na pewno zarejestrowane przez pojazd MPK. Drugi kierowca już wytrzeźwiał?

Kursy walut

  • USD 4.3833zł 2.11%
  • GBP 5.2764zł 0.37%
  • EUR 4.7195zł 0.59%
  • CHF 4.7458zł 0.93%

Polub nas