690 680 960

92 komentarze

 1. co za podli ludzie komentują. siędzą na necie nieudacznicy i każdego zlinczują.

  • Juz kiedyś mówiłem , że to jedyna rozrywka większości z nich, a jak dochodzi element anonimowości w internetach to rozwijają żagle

  • Jestem za tym by wyłączyć opcję komentarzy przy tragediach z szacunku dla zmarłych i ich rodzin ( nawet jeżeli sami przyczynili się do swojej śmierci)

   • Czy ktoś cię zmusza do czytania? Czego byś oczekiwał? Samych kondolencji? Sam fakt śmierci zmarłemu szacunku nie przysporzy jeśli żył i zginął byle jak. Na szacunek należy zapracować całym swoim życiem, by wymagać go po śmierci. Na jaki szacunek zasługuje pijany kierowca który roztrzaska się na drzewie lub w przypadku np, czołowego zderzenia, przy okazji swojej śmierci, odbierze niewinnym osobom życie?

 2. Może ktos zainteresuje się nawierzchnią? Jakies oswietlenie bo ludzie wracaja z pracy i zero pobocza.

 3. Kocham tytuły na 112.pl

 4. bieg na 4 został wiec nie jechala szybciej niż 80 ,ale coz już takie sa te plastoikowe auta

 5. a ja się rozpłakałam przeczytawszy to, dużo sił dla tego dzieciątka!

 6. oby przeżyły

 7. Od tego jest jest opcja dodawania komentarzy,aby móc komentować. Każdy pisze to co uważa. Droga śliska, popadalo i wypadki nie tylo ten,ale też i inne w mieście czy okolicach. NIe każdy musi mnieć auto żeby radzić sobie w życiu,…..Dla niektórych byloby lepiej sprzedać auto i cieszyć sie swoim życiem i dac życ innym,.

 8. Ludzie może już czas zmienić opony? I to nie na kilkuletnie plastikowe kartofle.

 9. Nic się nie stało siedmiolatce, poza traumą na całe życie i długotrwałą terapią psychologiczną inaczej obrażenia psychiczne zniszczą jej życie. Życzę całej rodzinie żeby ta historia dobrze się skończyła…

Kursy walut

 • USD 4.348zł 0.51%
 • GBP 5.3595zł -0.03%
 • EUR 4.7089zł -0.15%
 • CHF 4.6918zł -0.29%

Polub nas