690 680 960

92 komentarze

 1. Może ktoś by pomyślał o tej skarpie, zjeżdżając nic nie widać, w drugą stronę również. Nie da rady ściąć, zniżyć jej?

  • Walić pijakom prace społeczne to raz dwa łopatami przekopią i taczkami ziemię wywiozą. Wystarczy odrobina dobrej woli ” niezawisłych sondóf ” Ale jak tu mecenasa z łopatą przypilnować by trzonka nie złamał?

  • To trzeba jechać swoją stroną drogi a nie zapitalać środkiem recepta prosta

 2. Ludzie wstydźcie się!
  Tyle jadu co się wylało na tej stronie to jest aż przerażające. Aż nie wierzę w to co czytam. I Wy nazywacie się ludźmi ? Za chwile polecicie do kościoła i jak święte trusie będziecie siedzieć w ławkach! WSTYD!!! Chyba że to jest charakterystyczne dla mieszkańców Waszego regionu.
  Niejedna kobieta jeździ lepiej niż niejeden facet. Warunki na drodze ostatnimi dniami są jakie są i nie zawsze na wszystko mamy wpływ. Czy kierowcą byłby mężczyzna czy kobieta… NIEWAŻNE, wydarzyła się tragedia, ucierpieli ludzie i czasami warto się zamknąć i swoje 5 groszy włożyć do kieszeni. Uszanujcie rodzinę, bliskich którzy czytając te komentarze popadają w jeszcze większą rozpacz.
  Stan tej kobiety jest na tyle krytyczny, że to są jej ostatnie chwile na tym świecie.
  Jeszcze raz proszę, uszanujcie rodzinę i swoje filozoficzne mądrości zostawcie dla siebie.

  Wyrazy współczucia dla męża i dzieci 🙁

 3. ta kobieta dostala wylewu podczas prowadzenia auta i stad ten wypadek….to prawda ze dzis zmarla 🙁

 4. Wieczny odpoczynek dla kierowcy.
  Szybkiego powrotu zdrowia dla dziewczynek . Myslami i madlitwa jestem.z rodzinami pokrzywdzonych.

 5. Ludzie ale głupoty wypisujecie, powinniście się wstydzić. Kobieta dostała wylewu podczas prowadzenia auta. Każdemu z nas może się to zdarzyć, mam nadzieję, że następnym razem zastanowicie się zanim napiszecie głupi komentarz. Kondolencje dla całej rodziny. Spoczywaj w pokoju.

 6. osoba kierująca pojazdem juz nie żyje. ..

Kursy walut

 • USD 4.0181zł -0.04%
 • GBP 5.0458zł -0.27%
 • EUR 4.3303zł -0.07%
 • CHF 4.5913zł -0.25%

Polub nas