Poniedziałek, 15 kwietnia 202415/04/2024
690 680 960
690 680 960

Kobieta jadąca z dziećmi, zderzyła się z ciężarówką. Jedna osoba walczy o życie

Po wypadku całkowicie zablokowana jest droga wojewódzka nr 828. Na miejscu wypadku pracują policjanci.

Do wypadku doszło w piątek około godziny 17:10 w miejscowości Bogucin. Na drodze wojewódzkiej numer 828 łączącej drogę krajową nr 12 z Niemcami zderzyły się dwa samochody: osobowy z ciężarowym. Na miejscu interweniowała straż pożarna z Garbowa, Woli Przybysławskiej i Lublina, zespoły ratownictwa medycznego oraz policja.

Jak wstępnie ustalono, kierująca citroenem kobieta jechała od strony Niemiec. Na łuku jezdni straciła panowanie nad pojazdem w wyniku czego auto zjechało na przeciwległy pas jezdni i zderzyło się z jadącą z naprzeciwka wywrotką. Następnie oba pojazdy wpadły do rowu.

Aby ewakuować poszkodowanych z wraku pojazdu, strażacy musieli użyć specjalistycznych narzędzi hydraulicznych. Kierująca pojazdem oraz dwoje dzieci w wieku 16 i 7 lat trafiły do szpitali. Jak nas poinformowano, kobieta była nieprzytomna i w bardzo ciężkim stanie. Nastolatka również doznała licznych obrażeń ciała. Najwięcej szczęścia miała 7-latka, której praktycznie nic się nie stało.

Na miejscu pracują policjanci, którzy ustalają szczegółowe okoliczności wypadku. Droga w tym miejscu jest całkowicie zablokowana. Utrudnienia mogą potrwać kilka godzin.

(fot. lublin112)
2017-10-27 19:29:04

92 komentarze

 1. Może ktoś by pomyślał o tej skarpie, zjeżdżając nic nie widać, w drugą stronę również. Nie da rady ściąć, zniżyć jej?

  • Walić pijakom prace społeczne to raz dwa łopatami przekopią i taczkami ziemię wywiozą. Wystarczy odrobina dobrej woli ” niezawisłych sondóf ” Ale jak tu mecenasa z łopatą przypilnować by trzonka nie złamał?

  • To trzeba jechać swoją stroną drogi a nie zapitalać środkiem recepta prosta

 2. Ludzie wstydźcie się!
  Tyle jadu co się wylało na tej stronie to jest aż przerażające. Aż nie wierzę w to co czytam. I Wy nazywacie się ludźmi ? Za chwile polecicie do kościoła i jak święte trusie będziecie siedzieć w ławkach! WSTYD!!! Chyba że to jest charakterystyczne dla mieszkańców Waszego regionu.
  Niejedna kobieta jeździ lepiej niż niejeden facet. Warunki na drodze ostatnimi dniami są jakie są i nie zawsze na wszystko mamy wpływ. Czy kierowcą byłby mężczyzna czy kobieta… NIEWAŻNE, wydarzyła się tragedia, ucierpieli ludzie i czasami warto się zamknąć i swoje 5 groszy włożyć do kieszeni. Uszanujcie rodzinę, bliskich którzy czytając te komentarze popadają w jeszcze większą rozpacz.
  Stan tej kobiety jest na tyle krytyczny, że to są jej ostatnie chwile na tym świecie.
  Jeszcze raz proszę, uszanujcie rodzinę i swoje filozoficzne mądrości zostawcie dla siebie.

  Wyrazy współczucia dla męża i dzieci 🙁

 3. ta kobieta dostala wylewu podczas prowadzenia auta i stad ten wypadek….to prawda ze dzis zmarla 🙁

 4. Wieczny odpoczynek dla kierowcy.
  Szybkiego powrotu zdrowia dla dziewczynek . Myslami i madlitwa jestem.z rodzinami pokrzywdzonych.

 5. Ludzie ale głupoty wypisujecie, powinniście się wstydzić. Kobieta dostała wylewu podczas prowadzenia auta. Każdemu z nas może się to zdarzyć, mam nadzieję, że następnym razem zastanowicie się zanim napiszecie głupi komentarz. Kondolencje dla całej rodziny. Spoczywaj w pokoju.

 6. osoba kierująca pojazdem juz nie żyje. ..

Z kraju