Czwartek, 22 lutego 202422/02/2024
690 680 960
690 680 960

Matka bliźniąt miała niemal 1,5 promila. Dzieci trafiły pod opiekę babci

Wczoraj rano w jednym z domów w gminie Komarówka Podlaska nietrzeźwa matka miała pod opieką bliźnięta w weku 3 lat. Policjanci ustalają dokładne okoliczności zdarzenia, o dalszym losie kobiety zadecyduje sąd.

We wtorek rano radzyńscy policjanci interweniowali w jednym z domów na terenie gminy Komarówka Podlaska w powiecie radzyńskim. Mundurowi otrzymali zgłoszenie od pracownic socjalnych, że 34-letnia kobieta jest pod działaniem alkoholu i pod jej opieką znajduje się dwójka dzieci.

Policjanci interweniujący na miejscu potwierdzili zgłoszenie. Jak się okazało, 34-letnia mieszkanka gminy Komarówka Podlaska była pijana. Badanie alkomatem wykazało w jej organizmie niemal 1,5 promila alkoholu. Razem z kobietą w domu przebywali jej dwaj bracia, którzy również znajdowali się pod działaniem alkoholu.

W pomieszczeniu gdzie przebywały dzieci leżały puste butelki i puszki po piwie. Na szczęście bliźniętom nic się nie stało i zostały przekazane pod opiekę babci. Funkcjonariusze ustalają teraz wszystkie okoliczności zdarzenia. O dalszym losie kobiety zadecyduje sąd.

(fot. pixabay.com)

6 komentarzy

  1. Franiu to nie twoja siostra? Tak samo *** jak i ty.

  2. Natychmiast odebrać dzieci póki NIE jest za późno.Amen.

  3. Nie rozumiem dlaczego ludzie nie radzący sobie z życiem ”robią ” dzieci .

  4. 500plus rządzi

  5. przypadek matki pincety maryny,jakby nie brała socjalu to by nie chlała,socjal tylko dla pracujących

Z kraju

Polityka i społeczeństwo