690 680 960

Makabryczne znalezisko w Wiśle. W rzece pływały ludzkie szczątki

Trwa ustalenie tożsamości osoby, której szczątki znaleziono wczoraj w okolicach Puław. Ciało pływało w starorzeczu Wisły.

Na makabryczne znalezisko natknęła się przypadkowa osoba spacerująca wzdłuż brzegu Wisły. Na wysokości Lasu Łęgowego, przy starorzeczu rzeki w Górze Puławskiej, zauważyła w wodzie coś, co przypominało sylwetkę człowieka. Nie zastanawiając się długo, powiadomiła policję.

Na miejsce, do pomocy w wyciągnięciu z wody znaleziska, wezwano także strażaków. Jak się okazało, były to szczątki ludzkie. W chwili obecnej, nie została jeszcze ustalona tożsamość odnalezionej osoby.

Policjanci pod nadzorem prokuratora przeprowadzili wszystkie niezbędne czynności. Szczątki zaś zabezpieczono i przekazano do Zakładu Medycyny Sądowej. Tam ma zostać przeprowadzona sekcja zwłok, która, jak liczą śledczy, pomoże wyjaśnić wszystkie okoliczności śmierci.

Jednocześnie trwa też ustalanie tożsamości odnalezionej kobiety, kiedy i w jakich okolicznościach zmarła, jak również, czy szczątki nie zostały przyniesione w to miejsce przez silny w ostatnim czasie nurt rzeki.

(fot. lublin112 – zdjęcie ilustracyjne)
2017-03-09 19:19:55

9 komentarzy

 1. Bułgarka?

 2. Moze to Ten co zaginąl w Niemcach.. pojechal na ryby i przepadl.

 3. Szwagier Paderyszczyka siory Mańki brat rodzony

  Kobieta to była. Czytaj dokładniej.

 4. Ewa Tylman ??

 5. Cichobiorek cichodajek

  Dobrze, że przy ujęciach wody pitnej są dobre filtry, bo nigdy by jej nie znaleźli

 6. Cichobiorek, wylałem kawę przez Ciebie:)

  • Cichobiorek cichodajek

   Kawę, przezemnie??? Toż to sugestia, że to ja tą „panią” namoczyłem w królowej naszych rzek!!!

 7. Najprawdopodobniej to kobieta, która zaginęła kilka miesięcy temu zostawiając list pożegnalny.. co prawda było wiele poszlak wskazujących na popełnienie samobójstwa poprzez utonięcie, jednak nurkowie ciała nie odnaleźli…sprawa ucichła, każdy zapomniał… jak sie okazuje, Milena wcale nie wyjechała..

 8. Ten wędkarz od pomarańczowego (czy tam czerwonego) samochodu się znalazł?

Kursy walut

 • USD 4.3269zł -0.22%
 • GBP 5.302zł -0.63%
 • EUR 4.6069zł -0.31%
 • CHF 4.7752zł -0.12%

Polub nas