Lublin: Znalazła się właścicielka psów, które pogryzły 70-latkę

Dzięki Waszej pomocy udało się ustalić właścicielkę psów, które pogryzły nad Zalewem Zemborzyckim 70-letnią kobietę. Poszkodowana uniknie bolesnej i niebezpiecznej dla jej zdrowia terapii.

Kilka dni temu opisywaliśmy historię naszej Czytelniczki, która została pogryziona przez psy nad Zalewem Zemborzyckim, w rejonie ośrodka Słoneczny Wrotków. Jak relacjonowała nam pokrzywdzona, w pewnym momencie podbiegły do niej dwa psy i pogryzły ją w nogi. Po chwili właścicielka zabrała czworonogi i odeszła.

Jak się później okazało 70-latka wymagała pomocy lekarskiej w poradni chirurgicznej. Konieczne również było odszukanie właścicielki psów, aby potwierdzić, czy są one szczepione. W przypadku jej nieodnalezienia poszkodowanej musiałaby poddać się bolesnej i ryzykownej dla niej terapii.

Dzięki Wam udało się ustalić ktoś jest właścicielem psów. W piątek kobieta zgłosiła się na VII Komisariat Policji w Lublinie i złożyła wyjaśnienia. Okazało się, że psy mają wymagane szczepienia. W imieniu poszkodowanej dziękujemy za przekazane informacje.

2016-12-18 10:54:55
(fot. ilustr. pixabay.com)

24 komentarze

 1. Dziękujemy za informacje, Zgadzam się ale …….nic nie pisze o żadnych przeprosinach, nie słychać by była skrucha, zadośćuczynienie. Ja mam sunię i nie dopuszczam po 1 sytuacji ugryzienia przez nią kogoś a jeśli już by się stało – o odejściu czytaj ucieczce z miejsca zdarzenia. I dopiero ogłoszenie na fb skłoniło ją do ujawnienia się??????

  • a co ciebie ma przepraszać ? to jest sprawa między tymi paniami.Kobieta nie musi publicznie żałować na kolanach na oczach gawiedzi aby zaspokoić twoją chorą ciekawość.

   • tak! ma publicznie przeprosic i zaplacic poszkodowanej zadoscuczynienie za straty moralne i fizyczne

    • miłośnik psa na własnej działce

     Nie tylko zadośćuczynienie, ale powinna ponieść odpowiedzialność karną za uszkodzenie ciała. Idiotyczne przepisy, ktore pozwalaja na prowadzenie w publicznych miejscach kundli bez kagańca jest jedna z metod zastraszania i tresury społeczeństwa, jedną z metod poprawności politycznej.

  • To teraz jeszcze właściciela psów poszczuć innymi psami i wszystko będzie git ; )

 2. Takie zachowanie jak tej kobiety powinno być podciagane jako ucieczka z miejsca wypadku i nie udzielenie pomocy… Zero litości….

 3. Włascicielka do kryminału!

 4. Nie strasznie ludzi terapią – bez niej wścieklizna jest nieuleczalna https://pl.m.wikipedia.org/wiki/W%C5%9Bcieklizna
  Piotr kontakcie z nieznanym zwierzęciem lepiej się udać do lekarza.

 5. poszkodowana powinna znaleźć dobrą kancelarię i zczyścić miłośniczkę kundli

 6. Na ile lat zamknęli właścicielkę psów?, w końcu to napad z użyciem groźnych zwierząt

  • Szkoda ,że tylko w bardzo rzadkich sytuacjach żałuje się starszych ludzi, bo jak samochód na przejściu potrąci to co innego , to wtedy; stary głuchy i ślepy , a to idzie za wolno itd…. No , ale co począć samochody nie mają wrogów tak jak psy. Proponuję zrobić na Pl. Litewskim za miast topoli, bo przecież też przeszkadza stosu i unicestwić wszystkich posiadaczy psów wraz oczywiście z psami. Bo jak widać tyle niektórym brak do szczęścia.

 7. Właścicielka powinna odpowiedzieć za swoje psy, a pokrzywdzonej zapłacić odszkodowanie!!!

 8. Za co dziękować! Widziała jak jej psy pogryzły obcą osobę, nie udzieliła pomocy i uciekła. Może w czasach PiSu to postawa godna pochwały ale gorszy sort takie zachowanie potępia. Jakby nie pewna ustawa to powinno się podać dane tej bohaterki by reszta społeczeństwa mogła jej odpowiednio podziękować. I wcale bym się nie zdziwił gdyby okazała się osobą powszechnie szanowaną w swoim środowisku.

 9. Aha, wiem, że jest jeden problem, w takim przypadku inni tacy „obywatele” nigdy nie przyznali się dobrowolnie i ta pani poszkodowana musiałaby przejść serię zastrzyków, które w jej wieku są niebezpieczne. I tylko to działa na korzyść sprawczyni, że zachowała choć odrobinę przyzwoitości. Głosy o jakimkolwiek prawnym karaniu są tu moim zdaniem nie na miejscu.

  • jak to nie na miejscy. To nikt nie jest winien temu, że starsza kobieta została pogryziona? a może sama sie pogryzła? Nie na miejscu jest pisanie takich bzdur jak ty

 10. Nie rozumiem po co się zgłaszała właścicielka psów – to jest sprawa między czworonogami a pogryzioną

 11. Sprawa jest dla sądu i dla kancelarii odszkodowawczych. Decyzja należy teraz do Poszkodowanej. Jeśli wszyscy reagowaliby w ten sposób, bardzo zdecydowanie, to w Polsce szybko nastąpiłby porządek z cwaniactwem.

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.9486zł -0.45%
  • GBP 4.9914zł 0.43%
  • EUR 4.4738zł -0%
  • CHF 4.2081zł -0.09%

  Polub nas

  Darmowe ogłoszenia lokalne

   Materiały wideo

   Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
   Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
   99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
   W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
   W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

   Co? Gdzie? Kiedy?

   Społeczne obchody upamiętniające ofiary zbrodni wołyńskiej
   Festiwal Pierogów Świata w Lublinie
   Potrzebna krew dla 8-letniego Tomka
   W Wojciechowie znów będzie wielkie kucie. Niebawem ruszają Ogólnopolskie Warsztaty Kowalskie
   Kiermasz Produktów Lokalnych w Kazimierzu Dolnym