Sobota, 18 maja 202418/05/2024
690 680 960
690 680 960

Lublin: Nie udało mu się skręcić, uderzył w lampę i barierki. Miał 2 promile

Dzisiaj nad ranem na al. Racławickich samochód osobowy uderzył w barierki i lampę oświetleniową. Kierowca był pijany.

Zdarzenie miało miejsce w sobotę nad ranem na al. Racławickich w Lublinie. Około godziny 4:30 kierujący audi mężczyzna, jadąc od strony al. Warszawskiej, skręcając w lewo w ulicę Głowackiego, stracił panowanie nad pojazdem w wyniku czego auto uderzyło w znajdujące się przy skrzyżowaniu metalowe barierki a następnie w lampę oświetleniową.

Gdy na miejsce przyjechali funkcjonariusze Wydziału Ruchu Drogowego, od razu poczuli od kierującego woń alkoholu. Badanie alkomatem wykazało, ze miał on blisko 2 promile alkoholu w wydychanym powietrzu.

Teraz 32 letni mieszkaniec Lublina odpowie za jazdę w stanie nietrzeźwości. Grozi mu kara do 2 lat pozbawienia wolności.

(fot. lublin112 – zdjęcie ilustracyjne)
2015-06-13 15:25:20

9 komentarzy

 1. Prawda jest taka ,że pijani kierowcy napędzają naszą gospodarkę,mechanik ma robotę,grzywna i ponowne wyrobienie tego dokumentu w skali kraju to ogromne pieniądze.

 2. hehe, dlaczego jest napisane – stracił panowanie nad pojazdem, powinno być w wyniku upojenia alkoholowego oraz brak rozumu przestał kontrolować podstawowe funkcje organizmu narażające tym samym obywatela X na sankcje z tego tytułu, kiedys takim nieprzykładym mieszczanom serwowano batogi na rynku, do krwi, plus lżenie i rzucanie pomidorami, kamieniami i fekaliami, zakazana gęba była znana wszystkim

 3. Aleje Racławickie to z wielkiej litery piszemy 😉

 4. A dlaczego mu nie zatrzymano prawo jazdy?

 5. Pan Cieć z alei Lubartowskich w Lublinie k/Świdnika

  A po zaostrzeniu przepisów wobec pijusków za kierownicami miało być tak pięęęknie. 🙂

 6. 0 tolerancji dla pijanych kierowcow!

 7. Pijany kierowco za kierownicą!!! Patrz w lusterka pięć razy! Barierki i latarnie są wszędzie!!!
  Przy tejże okazji odpuszczę sobie i nawet nie wspomnę o innych słupach, rowach z przepustami i bez, oraz drzewach gotowych „wtargnąć przed machę.