690 680 960

Lublin: Tutaj błyśnie fotoradar. Straż Miejska podała grafik kotroli prędkości

Straż Miejska podała lokalizację fotoradaru na nachodzący tydzień. Urządzenia należy się spodziewać w sześciu lokalizacjach.

W dniach od 20 do 27 lutego kontrola prędkości za pomocą urządzenia mobilnego może być prowadzona w następujących lokalizacjach:

ul. Roztocze
al. Smorawińskiego
ul. Krochmalna
ul. Jana Pawła II
ul. Nadbystrzycka
ul. Zana

Jak zawsze zachęcamy do śledzenia naszej strony na Facebooku, znajdziecie tam aktualną pozycję mobilnego urządzenia do pomiaru prędkości.

2015-02-19 17:04:35
(fot. lublin112.pl)

4 komentarze

 1. Na krochmalnej dziś stoją!

 2. rano kradli na jana pawła.

 3. Fajnie się chowają tuskołapki.. Koledzy i koleżanki uważajcie w tych miejscach i nie dajmy im zarabiać… od tego jest policja a nie jakeś tuskołapki.
  Ps. Jak wjeżdżacie z diamentowej w krochmalną to nie ciśnijcie od razu po zaraz za zakrętem potrafią się schować i nie od razu ich widać..

 4. A Fotopstryka ustawiają chociaż prawidłowo?
  Pamiętajcie aby nie przyjmować mandatu , gdy widnieje na nim inny pojazd, lub na zdjęciu w pobliżu waszego pojazdu widać metalowe elementy czyli: Ogrodzenia, banery reklamowe , balustrady energochłonne , znaki drogowe, lub przebiegają w tym miejscu linie energetyczne , itp, itd. To wszystko i wiele innych zakłóca prawidłową pracę tych urządzeń i wyniki mogą być zakłamane. Tak samo proście zawsze o pełnowymiarowe zdjęcie, zdarza się , że robiąc fotkę, złapią dwa pojazdy i robią ciecia kadru , wysyłając fotkę do obydwu właścicieli aut. Oczywiście u nich możecie nie wygrać, ale przed sądem wygracie na pewno i to bez adwokata 🙂

Kursy walut

 • USD 4.33zł -0.5%
 • GBP 5.3242zł -0.23%
 • EUR 4.6816zł -0.09%
 • CHF 4.7205zł -0.62%

Polub nas