690 680 960

Lublin: Po alkoholu, bez prawa jazdy i bez fotelików przewoził dwójkę dzieci

Policjant ruchu drogowego wracając do domu po służbie zatrzymał nietrzeźwego kierowcę. Mężczyzna jechał bez prawa jazdy, przewoził dwójkę dzieci bez fotelików, a na dodatek miał 0,5 promila w wydychanym powietrzu.

Do zdarzenia doszło w rejonie ul. Nadrzecznej w Lublinie. Policjant ruchu drogowego wracając do domu po służbie zauważył jadącego środkiem jezdni volkswagena. Podejrzewając, że kierujący pojazdem może być nietrzeźwy pojechał za nim.

– Gdy ten zatrzymał się przed posesją, policjant podszedł do niego. Wtedy wyczuł od kierującego woń alkoholu. Poinformował swoich kolegów, którzy przebadali mężczyznę. Pierwsze badanie wykazało 0,5 promila alkoholu w wydychanym powietrzu – informuje podkom. Andrzej Fijołek z KWP Lublin.

Co więcej w aucie znajdowała się dwójka dzieci bez fotelików, a kierujący nie posiadał uprawnień do kierowania pojazdem. Teraz 37-latek za swoje postępowanie odpowie przed sądem.

2017-02-09 17:23:04
(fot. ilustr. lublin112.pl)

22 komentarze

 1. o! ten to na 100 procent kupił autko z programu 500 plus, wystarczyło na wóz, na wypitkę, ale na foteliki już nie stało

 2. Pozbawić go praw rodzicielskich za narażenie dzieci na utratę życia i zdrowia.

 3. gratulacje dla dzieci taki tatus to skarb………

  • raczej dzieci dla takiego tatusia skarb

  • Dzieci ojca nie wybieraly….

   • Ty to jednak niedowalony jesteś gratulacje twoim rodzicom takiego bałwana…. Dzieci nie wybierają rodziców… Bynajmniej narazie

  • Swawolnik zmurszały

   Wstyd przyznać, ale miałem takiego ojca.
   Byłem zadowolony jak pił w domu, bo mogłem capnąć coś z zagrychy, a następnego dnia sprzedawałem butelki i mieliśmy z siostrą na zakup czegoś do jedzenia.
   Gorzej jak pił po za domem i wracał pijany i nawet bez drobnych w kieszeniach.

 4. chory czlenio ALKOHOLIK

 5. Wykrosać coby więcej dzieci nie zrobił , bo to wstyd takiego ojca mieć

 6. Kto tu pisze? Nie chcę go bronić, ale miał tylko 0,5 promila. Jechał środkiem bo droga zawalona śniegiem i błotem. Wiózł dzieci bez fotelika ale nie wiemy ile miały wzrostu. A na Lublin 112 stała ekipa komentatorów już wie że klient przepija kasą z 500+, jest alkoholikiem i powinno go się wykastrować. Zastanówcie się co piszecie.

  • Proszę nie tłumaczyć pijaka bez prawa jazdy.

  • Zastanów się co piszesz matole. „Tylko 0,5” to już przestępstwo, brak uprawnień, dzieci przewożone bez fotelików; widocznie był taki obowiązek skoro o tym wspomniano a ty uważasz, że nic się nie stało. Gratuluję.

 7. Barany 0.5 norma jest w niemczech i innych krajach nabijaja psiarze statystyki

  • W Niemczech to norma, ale naszym rodzimym pijaczkom nie wolno ustanowić takiej normy, bo zaraz by się podniósł wrzask, że to mało i dlaczego 0,5, a nie np. 1,5.

Kursy walut

 • USD 4.3252zł -0.24%
 • GBP 5.3505zł -0.34%
 • EUR 4.7076zł -0.35%
 • CHF 4.6961zł -0.38%

Polub nas