Sobota, 27 czerwca 202627/06/2026
690 680 960
690 680 960

Lublin: Miał ponad 3 promile i wsiadł za kierownicę. Wjechał w forda

Dzisiaj w Lublinie zatrzymano kolejnego pijanego kierowcę. Mężczyzna miał w organizmie ponad 3 promile alkoholu i spowodował kolizję.

24 komentarze

  1. Tak, długo jak jednemy czy drugiemu pijaczynie nie zabiorą auta, tak dalej po wypiciu, po wyłączeniu mózgu pijak, hojrak, będzie wsiadał do auta. „Co ja nie pojadę….” Uwazam, ze recydywistom, dawac zdecydowanie bardziej odczuwalne kary finansowe, min utrata auta

  2. Nie tylko LU.ale RZ. B I to rowniez sloiki i b…….

  3. Swoją drogą – pięknie stanęli obaj – na samym środku chodnika…

  4. Blokada alkoholowa pomogłaby uchronić innych uczestników ruchu od takich „kierowców”.

Z kraju

Lubelski biznes

Biznes i handel

Sport

Polityka

Społeczeństwo

Zdrowie i styl życia

Nauka i technologia