690 680 960

Lublin: Miał ponad 3 promile i wsiadł za kierownicę. Wjechał w forda

Dzisiaj w Lublinie zatrzymano kolejnego pijanego kierowcę. Mężczyzna miał w organizmie ponad 3 promile alkoholu i spowodował kolizję.

Do zdarzenia doszło w czwartek przed południem na Placu Dworcowym w Lublinie. Miała tam miejsce kolizja dwóch samochodów osobowych: forda i opla. Jak ustalili funkcjonariusze lubelskiej drogówki, kierowca forda zatrzymał się przed przejściem dla pieszych, aby przepuścić znajdujące się tam osoby. Po chwili w tył jego auta wjechał kierowca opla.

Przybyli na miejsce policjanci sprawdzili trzeźwość uczestników zdarzenia. Wtedy okazało się, że sprawca jest kompletnie pijany. Badanie alkomatem wykazało, że miał on 3,5 promila alkoholu w organizmie.

Teraz mieszkaniec gminy Jabłonna trzeźwieje. Gdy dojdzie do siebie, zostanie przesłuchany i usłyszy zarzuty prowadzenie pojazdu pod wpływem alkoholu i spowodowania kolizji. Grozi mu za to do dwóch lat pozbawienia wolności oraz wysoka grzywna.

pijan2

piajn1

2016-11-03 13:52:11
(fot. lublin112.pl)

24 komentarze

  1. Tak, długo jak jednemy czy drugiemu pijaczynie nie zabiorą auta, tak dalej po wypiciu, po wyłączeniu mózgu pijak, hojrak, będzie wsiadał do auta. „Co ja nie pojadę….” Uwazam, ze recydywistom, dawac zdecydowanie bardziej odczuwalne kary finansowe, min utrata auta

  2. Nie tylko LU.ale RZ. B I to rowniez sloiki i b…….

  3. Swoją drogą – pięknie stanęli obaj – na samym środku chodnika…

  4. Blokada alkoholowa pomogłaby uchronić innych uczestników ruchu od takich „kierowców”.

Kursy walut

  • USD 3.991zł 0.25%
  • GBP 5.0557zł 0.41%
  • EUR 4.3494zł 0%
  • CHF 4.567zł 0.35%

Polub nas