690 680 960

Lubelski MOSiR ponownie otwiera baseny i stadion. Lodowisko wciąż pozostanie zamknięte

Od jutra mieszkańcy Lublina znów będą mogli korzystać z basenów przy Al. Zygmuntowskich oraz przy ul. Łabędziej. Będzie można również trenować na stadionie lekkoatletycznym przy Al. Piłsudskiego.

Wprowadzone przez rząd od 12 lutego czasowe luzowanie obostrzeń sprawiło, że ponownie korzystać będzie można m.in. z basenów czy też niektórych obiektów sportowych. Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Lublinie wznawia więc działalność basenu olimpijskiego w Aqua Lublin, basenu sportowego w Centrum przy ul. Łabędziej oraz Stadionu Lekkoatletycznego przy Al. Piłsudskiego.

Basen olimpijski w kompleksie Aqua Lublin będzie czynny w piątek w godzinach od 8.00 do 21.00, w sobotę i niedzielę w godzinach od 10.00 do 18.00, a od poniedziałku zgodnie z grafikiem tego obiektu. Z basenu sportowego przy ul. Łabędziej będzie można korzystać od soboty. Przez weekend obiekt będzie czynny w godzinach od 10.00 do 18.00, a od poniedziałku w standardowych godzinach otwarcia. Od piątku można będzie również trenować na stadionie lekkoatletycznym przy Al. Piłsudskiego.

W poniedziałek zostaną też wznowione grupowe zajęcia zorganizowane, takie jak kursy nauki pływania czy aquafitness. Ze względu iż wciąż zakazane jest funkcjonowanie aquaparków, część rekreacyjna w Centrum przy ul. Łabędziej oraz aquapark w Aqua Lublin w dalszym ciągu pozostaną zamknięte. To samo dotyczy Icemanii. Rząd zezwolił bowiem jedynie na uruchomienie lodowisk na świeżym powietrzu.

(fot. lublin112)

16 komentarzy

  1. Lodowisko otworzymy na wiosnę.

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Dożynki gminne w Baranowie. Gwiazdą imprezy będzie zespół Bayer Full
Przegląd Piosenki Żołnierskiej i Partyzanckiej
Zlot motocyklowy i Spot Charytatywny w Siedliszczu
Cud nad Wisłą – Ważna lekcja historii
Dożynki gminne w Kurowie