Lubelska sieć sklepów Stokrotka nagrodzona w prestiżowym konkursie

Podczas uroczystej gali, która odbyła się w Warszawie w ramach kongresu Poland & CEE Retail Summit nagrodzona została lubelska sieć sklepów Stokrotka. Firma zdobyła wyróżnienie „Retailer of the year 2017. Wybrany przez dostawców” w kategorii „Supermarkety”.

Konkurs Retailer of the Year nagradza najlepsze sieci detaliczne i hurtowe działające w najważniejszych formatach. Jest to jedyne na rynku wyróżnienie przyznawane sieciom handlowym przez ich dostawców.

-To dla nas bardzo ważna nagroda, tym bardziej, że przyznają ją dostawcy, którzy w swojej ocenie biorą pod uwagę wiele różnych aspektów. Od początku działalności zależało na tym, aby stworzyć dogodne warunki do współpracy zarówno z naszymi lokalnymi, jak i ogólnopolskimi partnerami. Cieszymy się, że nasze działania są doceniane przez dostawców, a jednocześnie traktujemy tę nagrodę jako motywację do dalszej, solidnej pracy – wyjaśnia Cezary Baran Członek Zarządu, Dyrektor Finansowy Stokrotka Sp. z o.o. oraz Wiceprezes Zarządu Emperia Holding S.A.

Sieć Stokrotka jest obecnie jedną z najdynamiczniej rozwijających się sieci handlowych w naszym kraju. Tylko w minionym roku uruchomionych zostało prawie 80 nowych sklepów. Obecnie Stokrotka posiada około 440 sklepów w formatach supermarketu i marketu zlokalizowanych na osiedlach, w minicentrach i galeriach handlowych. Rozpoczęty 2018 rok będzie dla Stokrotki jeszcze bardziej intensywny, bowiem sieć planuje otworzyć ponad 100 nowych sklepów w całej Polsce.

Stokrotka powstała w 1994 roku w Lublinie, a obecnie obejmuje swym zasięgiem teren całego kraju. Pierwszy supermarket Stokrotka powstał w 1996 roku w Łęcznej. Obecnie sieć obejmuje około 440 sklepów. Typowe placówki handlowe mają od 200 mkw do 1000 mkw powierzchni sprzedaży i oferują od 4 do 10 tys. pozycji asortymentowych.

(fot. nadesłane)
2018-03-22 18:15:46

Zobacz również

12 komentarzy

 1. Nagroda nagroda…ale polecam przejść się na ul.samsonowicza do p.kierownik. Jeździłem tam jako przedstawiciel handlowy. Wszystkie stokrotki były super tylko tam wiecznie problem. Towar na magazynie a na sklepie pusto …jak chcesz coś wynieść na sklep to pani wyskakuje z gęba ze ona prowadzi ten biznes. Kobieta tragedia. Znam kilku przedstawicieli, którzy tez przestali tam jeździć. Polecam żeby przejechał się tam jakiś dyrektor i zrobił z kobieta porządek, albo najlepiej zdegradować ja na inne niższe stanowisko. Pracowników tez traktuje jakby byli gorsi sortem

  • Żal mi Ciebie, jak sobie nie możesz poradzić z kierowniczą ze sklepu, kto ma szkołę ten ma lżej

   poczytaj Rodzaje klientów i sposoby postępowania z nimi

   • Jesteś dyrektorem podstawówki czy jak, ze MASZ szkole? Proszę pana ja mam wykształcenie. Szkole można mieć nieukończona co najwyżej. Nie muszę czytać książki, żeby wejść na wizytę do sklepu. Widocznie sprali ci już w twojej korporacji ptasi móżdżek.pozdrawiam

 2. Kumie, chwalą nas.
  Kto?
  No, ty mnie a ja was.

 3. Pracowałem tam pół roku, tak naprawdę to te sklepy 2 gości otwiera. Szacunek dla was chłopaki z działu OP.

 4. To chyba pomyłka najniższa płaca oraz mobbing , paranoja

 5. To gdzie ta Stokrotka te nagrodę dostała? Więcej po angielsku niż po naszemu.Czy aby na pewno w Polsce działają?

 6. Stokrotka przy D.M.M. 28. Wiecznie brak popularnych artykułów na półkach i buc kierownik. Szkoda mi ludzi tam pracujących.

 7. Województwo Lubelskie

  Nie tylko w Stokrotce a w Biedronce co sie dzieje,rejonowi nie douczeni tak rządzą że ludzi bez powodu zwalniają ludzie idą do sądu ,Pan Dyrektor ??????????????????????????????

  • Nie tylko w Biedronce pracownicy idą do sądu, w Stokrotce też, za zwalnianie ludzi bez powodu.

 8. słyszałem, że już ktoś z zagranicy ją kupił więc nie jest lubelskie i nawet w KRS jest wawa

 9. „Stokrotka już nie będzie polską firmą. Popularna sieć sklepów przechodzi w ręce Litwinów!” 2017

  „Emperia wynosi się z Lublina. Właściciel Stokrotek przeniósł siedzibę do Warszawy” – 2016
  gdzie ten Lublin? aaaa założyciel stąd….

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.8342zł 0.52%
  • GBP 5.2727zł 0.6%
  • EUR 4.5627zł 0.66%
  • CHF 4.1473zł 0.61%

  Polub nas

  Materiały wideo

  Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
  Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
  99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
  W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
  W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

  Co? Gdzie? Kiedy?

  Trwa akcja charytatywna w Parafii Matki Bożej Bolesnej w Kraśniku
  Oprowadzania po wystawach w Galerii Labirynt
  Dzisiaj zaczynają się Wydziałowe Drzwi Otwarte UMCS
  W Lublinie odbędzie się kolejna edycja „Nocy Sów”. Tym razem w formie online
  W Chatce Żaka na żywo zagra Orkiestra św. Mikołaja