Czwartek, 20 czerwca 202420/06/2024
690 680 960
690 680 960

Lubelscy politycy o środkach europejskich. Polecają sobie nawzajem środki na uspokojenie i biegunkę

W trwającym sporze dotyczącym środków unijnych dla województwa lubelskiego Krzysztof Hetman zapowiedział chęć udziału z Jarosławem Stawiarskim w debacie na ten temat. Wcześniej politycy polecali sobie melisę i loperamid.

18 komentarzy

  1. Hetman to miljoner

  2. Panie Hetman – nazwisko godne ale osoba i postepowanie PO-niżej pasa mimo, że w herbie koniczynka o którą walczył Wincenty Witos a którą obecne PSL miesza z błotem i kloaką . Banda „ucunych” za nasze pieniądze handluje tym o co walczyli Polacy ze „wspaniałymi sąsiadami ” przez wieki bo ich Polska uwierała i przeszkadzała w gospodarczej i politycznej bandyterce i bezhołowiu . Jak Wy się nie wstydzicie pokazywać gęby i zabierać głos PO tym co wyprawiacie w Brukselce – banda nierobów i handlarzy cudzym dla swojej wygody . Ciekawe jak mocno macie zdegradowane człowieczeństwo i czy za „odpowiednie” apanaże moglibyście sprzedać własne gniazda ..!!?
    Śmiem twierdzić, że tak skoro możecie to robić z suwerenem , pozostaje tylko kwestia za ile ..!!

  3. ##### kodziarskich sługusów

    promują go w tęczowym dzienniku ale komentarze oczywiście wyłączone – to ta słynna lewacka wolność słowa – tak samo w „supertygodniu” -„Dziękujemy za publikację komentarza. Komentarz będzie widoczny po zaakceptowaniu przez Moderatora.”

Dodaj komentarz