Poniedziałek, 24 czerwca 202424/06/2024
690 680 960
690 680 960

Kupił auto na złomie i wyjechał na drogę. Miał w organizmie 2,5 promila (zdjęcia)

Kupił pojazd na złomie i kompletnie rozbitym autem poruszał się drogą w okolicach Bychawy. Mężczyzna był pijany, miał w organizmie 2,5 promila alkoholu.

W niedzielę policjanci z Bychawy otrzymali zgłoszenie, z którego wynikało, że po drodze publicznej porusza się kompletnie rozbity pojazd osobowy.

Na miejsce skierowany został policyjny patrol. Mundurowi zauważyli pojazd na ul. Żeromskiego w Krzczonowie. Citroen wyglądał tak, jakby przed chwilą brał udział w jakimś wypadku drogowym. Cała karoseria była poobijana. Auto nie miało świateł oraz tablic rejestracyjnych. Uszkodzona była w nim tylna szyba. Stan samochodu jednoznacznie wskazywał, że zamiast jeździć po drogach powinien trafić na złom.

Jak się okazało pojazd był zezłomowany, ale 28-latek zakupił pojazd na złomie i wyjechał nim na drogę. Citroen nie miał obowiązkowego ubezpieczenia OC i ważnych badań technicznych.

Kierujący nie miał wcale uprawnień do kierowania pojazdami, w dodatku był pijany. Policyjny alkomat wskazał w jego organizmie 2,5 promila. Wkrótce 28-latek stanie przed sądem.

Kupił auto na złomie i wyjechał na drogę. Miał w organizmie 2,5 promila (zdjęcia)

(fot. Policja Lublin)

25 komentarzy

 1. Jak wytrzeźwieje to jeszcze będzie się rzucał, że ktoś mu nową furę porysował..

 2. Polski Związek Kołnierzy Wymiętych

  Trzeba rozróżnić dwie rzeczy: prawo jazdy i prawo do jeżdżenia samochodem. Z tym pierwszym może być różnie, ale to drugie, kulturowo, w Polsce ma każdy. Jest to prawo przyrodzone i niezbywalne, a także stojące wyżej niż jakieś tam społeczniarsko-konfidenckie przepisy.

 3. „zawsze chciałem mieć takie coś..”

 4. Gdzie w Bychawie jest autozłom?

  • A gdzie jest napisane że kupił go na złomie w Bychawie. Piszę wyraźnie że poruszał się po drogach w okolicy Bychawy

 5. Przynajmniej nie mają mu czego zabrać ,a „sond” nie bedzie go mógł ukarać „straszliwą ” karą „dożywotniego zakazu prowadzenia pojazdów ” …jednym słowem ” miszcz ” przechytrzył system i mogą mu skoczyć bo pewnie nie ma żadnych dochodow ….

 6. Joe Głodomór

  Trzeba mieć fantazję i pieniądze 🙂

 7. Kierowca Citroena

  Zmiencie adres URL na lublin113 bo to co piszecie to naprawdę tragedia. Był ktoś z szanownej redakcji na miejscu, opisując namiętnie zatrzymanie,, wraka,,??? Najpierw informacje a później piszemy ku… m..

  • Zastrzeżenia można wysłać do KWP Lublin – autora komunikatu prasowego.
   Miłej niedzieli życzymy