Czwartek, 23 maja 202423/05/2024
690 680 960
690 680 960

Kultowa „wueska” dziś obchodzi swoje święto. W Świdniku trwa zlot tych pięknych maszyn

Wczoraj w Świdniku rozpoczął się X Zlot Motocykli WSK i Innych. Impreza potrwa do jutra.

Tysiące osób z całego regionu przyjechało do Świdnika na coroczny Zlot Motocykli WSK i Innych. Święto tego kultowego motocykla odbywa się już po raz 10. Jednym z głównych wydarzeń imprezy była parada motocyklowa ulicami Świdnika. Wśród innych atrakcji organizatorzy przygotowali pokazy policji, ratowników medycznych, liczne konkursy czy też wiele zajęć dla najmłodszych. Uczestnicy zlotu mają też możliwość skorzystania z hamowni motocyklowej czy też nabyć części do swoich maszyn.

Na wydarzeniu zaprezentowano też rzadki model motocykla wyprodukowanego w Świdniku w 1960 roku jak też koncepcję nowej wueski. Oprawę muzyczną zapewniają liczne znane i lubiane zespoły. Wystąpił już MProjekt, obecnie swoje największe przeboje prezentuje Dżem zaś o godzinie 22 zagra zespół Coś Tak O.

W niedzielę impreza rozpocznie się o godzinie 10. W południe odbędzie się wizyta w Strefie Historii zaś o 14 rozpoczną się pokazy grupy Freestyle Family oraz Państwowej Straży Pożarnej. Atrakcje na trawiastym lotnisku przy ul. Sportowej mają trwać do godziny 19. Wstęp jest płatny, bilet normalny kosztuje 6 złotych, ulgowy jest połowę tańszy.

(fot. MOK Świdnik, wideo – No To Jadziem!, Krzysztof Olszewski)
2017-08-26 20:30:56

12 komentarzy

 1. Piękne pierdziawki, motorki mojej młodosci łezka mi sie zebrała jak usłyszałek ten dzwięk. Miałem taką czarną, oddałem kiedyś za grosze, jaki człowiek był głupi, teraz bym miał WS-eczke. Dziewczyny woziłem na zabawy, piękne chwile młodości

 2. przekaz kultowego zespołu Dżem (ikona polskiej muzyki) dała czadu dziś w Świdniku i śledzie niech w Bałtyku pływają

 3. Byłem,jechałelem i słuchałem .Ogólnie może być dużo fajnych ludzi i ciekawych maszyn,ale wejściówki po 6 zeta to mała przesada.

  • Jak się jest dziadem, a w dodatku ma się węża w kieszeni to nie licząc na darmochę w domu na czterech literach siedząc, TVN sie ogląda.

   • św racja. Ja jestem osobiście przesadnie oszczędny ale zapłaciłem i wszedłem bez gadania. Za darmo w życiu można jedynie po pysku dostać. Organizacja tego wszystkiego kosztuje: prąd, sprzątanie, podatek od nieruchomości, nazbiera się tego wszystkiego. Ludzie przyzwyczaili się do marketowej darmochy bo w swojej tępocie nie dostrzegają tego w jaki sposób są dymani. A jak się nie podoba to przecież można pójść na koncert disco polo, zazwyczaj jest za darmo

    • Świdnik jaki jest to jest ale należy do nieliczny miast be zadłużenia..!!! Wszystkie te imprezy „za darmo” to przecież na koszt podatnika!!! Nic nie ma za darmo!!! 6 zł i powinno jeszcze więcej kosztować, patologia tym razem wolała kupić parę piw i siedzieć w domu…! A koncert „Coś tak O” (po dżemie) Super!!!

   • Tezol czy razol jakbyś przeczytał dokładnie to byś wiedział że byłem,nie sknerze jak inni.Tylko czemu tylu gości na takich maszynach pod płotem stali.

 4. Na 18 fotce Sulejuk ?

 5. niema to jak zapach swiezo spalonej mieszanki z mixolem! a nie smrod z diesla