690 680 960

Kto widział skradzione audi? Auto zniknęło z ul. Sławin

Z jednej z ulic Lublina został skradziony pojazd osobowy marki Audi. Osoby, które widziały moment kradzieży auta lub wiedzą, gdzie znajduje się pojazd, prosimy o kontakt z naszą redakcją lub przekazanie informacji na numer policji.

Do kradzieży pojazdu osobowego marki Audi A4, sedan rok prod. 2012 doszło na ulicy Sławin w Lublinie.

Pojazd posiada uderzony tylny zderzak oraz przedni prawy błotnik, auto jest w kolorze czarnym. Audi posiadało tablice rejestracyjne LU558CC.

Każdy, kto widział pojazd lub ma wiedzę na temat miejsca znajdowania się auta proszony jest o kontakt z naszą redakcją lub przekazanie informacji na policję.

(fot. nadesłane)

13 komentarzy

 1. „Spokojnie. . Kolega zaraz przyjedzie.”
  Tak w skrocie wyglada rozmowa Elvisa z ofiara gdy Fryzjer podprowadza auto klientowi.
  moze krecili odcinek w Lublinie ? Moze warto sie rozejrzeć czy nie czai sie tam Elvis?

 2. Było kilka miesięcy względnego spokoju i znowu Audi giną. Oczywiście właścicielowi życzę, żeby się znalazło, a złodziejom jak najgorzej, ale szanse na znalezienie samochodu w jednym kawałku są niestety minimalne. Policjantów dotychczasowe kradzieże też niewiele nauczyły, chociażby tego, żeby w kierunku Radomia i innych podwarszawskich miejscowości zainstalować kamery ze szczytywaniem tablic.

 3. czy jest jakaś nagroda bo nic nie pisze ???

  • W tej sytuacji chce Ci się „szczytować”, że chcesz „szczytywać”??

  • Pierwsza odpowiedź co prawda nie do Ciebie, ale jeśli chcesz już wiedzieć, to rzeczywiście o nagrodzie NIE JEST NIC NAPISANE.

 4. Uderzony błotnik,zderzak,auto 2012rok…Trochę to dziwne bo jak ktoś kupuje taką furkę to raczej stać go i naprawia takie rzeczy no chyba,że na raty zbrakło…Ciekawe czy sam nie zainicjował tą kradzież?

 5. wujek dobra rada

  Na pewno już go rozkręcają w dziupli u oszusta i złodzieja *********. Jak w Lublinie lub okolicach ginie Audi, radzę w pierwszej kolejności szukać go u tego złodzieja.

 6. Najprościej będzie poszukać go na którymś z portali ogloszeniowych w zakładce części

 7. Czy w lesie w Mętowie rozbierają jeszcze fury i zakopują czy warsztat na legalu?

 8. takim złodziejom bez wahania obcinałbym ręce… wiem, że są zagłuszacze sygnału… ale jednak jakieś zabezpieczenia przy takich kradzieżach. i z takich też powodów jak takie kradzieże jestem jak najbardziej za osiedlowym monitoringiem.

 9. Pojechał w mazowieckie a do tej pory już pocięty leży gdzieś po dziuplach – a w czwartek na giełdę pojedzie !

Kursy walut

 • USD 4.3252zł -0.24%
 • GBP 5.3505zł -0.34%
 • EUR 4.7076zł -0.35%
 • CHF 4.6961zł -0.38%

Polub nas