Wtorek, 23 kwietnia 202423/04/2024
690 680 960
690 680 960

Krzysztof Cugowski wśród kandydatów na Honorowego Obywatela Lublina

Wieloletni lider Budki Suflera, a także najbardziej utytułowany lubelski piłkarz są kandydatami na Honorowych Obywateli Lublina. Decyzję w tej sprawie podejmą na najbliższej sesji miejscy radni.

47 komentarzy

 1. Płyta „Nic nie boli tak jak życie”, sprzedała się w ponad milionie egzemplarzy, tym samym ustanawiając nadal niepobity rekord sprzedażowy polskiej fonografii, a mistrz Cugowski w ubiegłym roku publicznie jęczał, że ma tylko 1,200 zł emerytury.
  Pomyśleć: milion egzemplarzy i chociaż symboliczną złotówkę za jedna płytę, a ten narzeka na niska emeryturę. Fuj !

  • Jasio z zerówki

   Człowiek bez podstawowego poczucia honoru, nie może być honorowym obywatelem

 2. A kozidrakowej nie lepiej? Sąd wszak stwierdził że nawet za jazdę po pijaku nie można jej za mocno karać bo ma takie zasługi artystyczne – czysta reklama Lublina.

 3. najbardziej rozpoznawalny lubelak i serce ma po wlasciwej stronie patriotyzmu

  • Po pierwsze nie lubelak,tylko lublinianin…
   A po drugie,co oznacza właściwa strona patriotyzmu,bo nie rozumiem….

 4. Do „Za Ostatni Grosz” to mógłbym się zgodzić. To, co potem Budka zaczęła wypuszczać to tragedia i na wszelki wypadek powinni mu to honorowe obywatelstwo odebrać. Dwukrotnie.

 5. Ale zdjęcie to moglibyście dodać jakieś inne, bo wygląda jakby chłop umarł

 6. pisowiec z takim odznaczeniem? ohydne

 7. Ja Konwentowi Honorowych Wyróżnień, zgłaszam „brata” Zełenskiego, pod warunkiem, że prezydentowi Żukowi da jeszcze chociaż jedna blaszkę, albo pocztą lotniczą jakąś rakietę wyśle (jak do Przewodowa).

 8. Zdecydowanie stawiam na Władysława Żmudę. Ma niewątpliwe zasługi dla miasta i polskiego sportu a jednocześnie jest dużo bardziej sympatyczny od swojego konkurenta.

 9. Dajcie babci kozidrakowej .Twarz wolnych sadów

 10. Zapraszam redakcję na oficjalną stronę Budki Suflera. Cugowski, Brozi i Pędzisz założyli zespół o nazwie Budka Suflera w 1969 roku. Później zespół uległ rozwiązaniu i pod koniec 1970 roku ponownie Cugowski ale już z Lipko i Ziółkowskim ponowili zespół o nazwie Budka Suflera. i grali tak razem kilka lat. Przypominam debiutancką płytę Ceń wielkiej góry z 1975 roku właśnie z Cugowskim.

Dodaj komentarz

Z kraju