Sobota, 20 kwietnia 202420/04/2024
690 680 960
690 680 960

Krępiec: Nie dojechali na wesele. Fiat dachował w głębokim rowie

Dzisiaj po południu, w Krępcu pod Świdnikiem, dachował samochód osobowy. Jedna osoba trafiła do szpitala.

Do zdarzenia doszło w sobotę około godziny 17 w miejscowości Krępiec w powiecie świdnickim. Ze wstępnych ustaleń świdnickiej policji wynika, że kierujący fiatem, jadąc drogą serwisową, na łuku jezdni stracił panowanie nad pojazdem w wyniku czego auto wypadło z drogi i dachowało wpadając do przydrożnego rowu.

Na miejscu interweniowała straż pożarna, pogotowie ratunkowe oraz policja. Jak się okazało, fiatem podróżowały cztery osoby udające się na przyjęcie weselne. Do szpitala przetransportowano jedna z kobiet, która doznała urazu łokcia. Jak nas poinformowano, po badaniach i opatrzeniu kobieta została wypuszczona do domu.

Kierujący fiatem był trzeźwy. Wstępnie ustalono, że przyczyną zdarzenia było niedostosowanie prędkości do panujących warunków.


Wyświetl większą mapę

(fot. lublin112)
2015-08-22 20:25:38

30 komentarzy

  1. Będą jedli zimny rosół bo się spóźnili gamonie

  2. debile porobili drogi te niby serwisuwki takie wązkie ze ledwo dwa samochody sie tam mieszcza

  3. po pijanemu chyba robili te drogi tam jak sie jedzie np. na Bystrzejowice i jedzie Tir to naprawde ciezko sie minac jest

  4. zdjęcie nr6 – chłopaki korzystając z okazji, że droga zamknięta ustawiają sie na ćwiartke 🙂 w124 amg vs. e36 m-power

  5. Może czas zamontować bariery energochłonne, albo trzeba czekać, aż będzie wypadek śmiertelny to może w końcu się obudzą. Ile można pisać pism do instytucji zajmujących się tą drogą. W ramach bezpieczeństwa zamontowano znaki odblaskowe, które jak widać nie do końca zapewniają bezpieczeństwa na tej drodze. To nie pierwszy wypadek w tym miejscu

Z kraju