690 680 960

Krasnystaw: 15-latka ugodzona nożem w brzuch. Zatrzymano jej kolegę

Wczoraj późnym wieczorem w parku w Krasnymstawie nastolatka została ugodzona nożem. Podejrzany wpadł dziś rano, ma 17 lat.

Do zdarzenia doszło w sobotę późnym wieczorem w parku miejskim położonym w centrum Krasnegostawu. Tuż po godzinie 22. go siedzącej na jednej z ławek grupki nastolatków, podszedł ich znajomy. Zwrócił się do jednej z dziewczyn, żeby odeszła z nim kawałek dalej, gdyż chce z nią porozmawiać. Nastolatka wstała i oboje skierowali się na jedną z pobliskich ławek, gdzie prowadzili ożywioną dyskusję.

Po kilku minutach 15-latka zaczęła krzyczeć i wzywać pomocy. Gdy jej znajomi podbiegli do niej, dostrzegli krew i natychmiast powiadomili pogotowie ratunkowe. Jak się okazało, chłopak z którym rozmawiała w pewnym momencie wyciągnął nóż którym ugodził ją w brzuch a następnie uciekł. Ratownicy medyczni przetransportowali ranna do szpitala gdzie od razu trafiła na stół operacyjny.

Powiadomieni przez pogotowie policjanci od razu rozpoczęli poszukiwania 17-latka. -Dziś rano policjanci zatrzymali go u jednego z jego znajomych mieszających na terenie gminy Krasnystaw. W chwili zatrzymania był trzeźwy. Obecnie policjanci gromadzą materiał dowodowy, który przedstawią prokuratorowi. On zdecyduje o dalszym losie mężczyzny – wyjaśnia st. asp. Marzena Skiba z Komendy Powiatowej Policji w Krasnymstawie. Nastolatek trafił do policyjnego aresztu.

(fot. lublin112 – zdjęcie ilustracyjne)
2015-03-22 12:43:14

19 komentarzy

  1. Trzeżwy 17-latek sprzedał kosę koleżance? Wzorował się na Kamilu N.? Przecież to próba morderstwa z premedytacją. Jak zaplanował , tak zrobił. Zobaczymy jak długo będą zbierać dowody, przeprowadzać obserwacje psychiatryczne, Jak ma plecy, dowiemy się ,że jest niepoczytalny, lub co gorsza, działał w obronie własnej, Mała powrotu do zdrowia i lepiej dobieraj towarzystwo.

  2. Dobranocka już dawno się skończyła a ta po mieście się buja, dla małolatów powinni wprowadzić godzinę policyjną, a rodzice powinni mandat dostać, że małolatę z domu wypuszczają po 22 bez opieki dorosłych.

  3. Ta dziewczyna jeszcze żyje? Wie ktoś jak się nazywa?

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Re: tradycja – Jarmark Jagielloński ponownie zawita do VIVO! Lublin
Bezpłatne warsztaty Know Hau w Strefie Psa w SKENDE
51. Ogólnopolskie Święto Chmielarzy i Piwowarów „Chmielaki Krasnostawskie” 2022
Zaproszenie na terenową akcję poboru krwi – 19 sierpnia
Piknik „Kwiaty we włosach” dla najstarszych mieszkańców Lublina