690 680 960

Kradzież rozbójnicza w sklepie. Policjanci poszukują tej osoby (zdjęcia)

Policjanci z Wydziału Kryminalnego zamojskiej komendy zwracają się z prośbą o pomoc w rozpoznaniu wizerunku osoby, która dokonała kradzieży rozbójniczej. Jej wizerunek został zarejestrowany przez kamery sklepowego monitoringu.

Do zdarzenia doszło 20 lipca tego roku w sklepie spożywczym przy ul. Zamoyskiego w Zamościu. Widoczny na zdjęciach mężczyzna kupował większą ilość papierosów.

Pracownica placówki handlowej podała mu cztery kartony, które mężczyzna zapakował do foliowej torby. Przy kasie sprawca przyłożył kartę do czytnika płatności mobilnej, a następnie szybko ją zabrał nie dokonując zapłaty.

Z papierosami próbował oddalić się ze sklepu, lecz drogę zablokowała mu jedna z pracownic. Po szarpaninie mężczyzna zdołał wydostać się na zewnątrz, gdzie próbowały go zatrzymać osoby postronne. Niestety sprawca uciekł, oddalił się w kierunku osiedla Zamoyskiego. Podczas próby zatrzymania mężczyzny siatka z papierosami rozerwała się i uszkodzony został jeden z kartonów, z którego sprawca zabrał kilka paczek papierosów.

Policjanci zabezpieczyli monitoring. Wynika z niego, że kradzieży dokonał mężczyzna średniego wzrostu, ubrany w czarną bluzę sportową z kapturem założonym na głowę oraz jasną maseczką na twarzy.

Wszystkie informacje, które mogą pomóc w ustaleniu danych personalnych mężczyzny lub w zlokalizowaniu miejsca jego zamieszkania można przekazywać do Komendy Miejskiej Policji w Zamościu, dzwoniąc pod numer telefonu 47 81 514 22 (od poniedziałku do piątku w godzinach 07:30 – 15:30) lub całodobowo 47 81 519 00, jak też dzwoniąc na numer alarmowy 112. Informacje w tej sprawie można też przekazać za pośrednictwem poczty elektronicznej pisząc na adres: [email protected] lub zgłosić się osobiście do Komendy Miejskiej Policji w Zamościu przy ulicy Wyszyńskiego 2.

Zgonie z kodeksem karnym kradzież rozbójnicza zagrożona jest karą do 10 lat pozbawienia wolności.

(fot. Policja Zamość)

5 komentarzy

  1. po kagańcu to może być waldek z schetyny :p

  2. NARASTAJĄCE ZUBOŻENIE SPOŁECZEŃSTWA ZAFUNDOWANE PRZEZ PISUARÓW OZNACZA POWRÓT DO PRZESTĘPSTW POSPOLITYCH POBICIA ROZBOJE KTÓRYCH JESZCZE NIEDAWNO BYŁO DUŻO MNIEJ

  3. Ja go znam ! Heheee:) to moja sąsiadka. A tak serio to pół polski można aresztować na podstawie tego foto i opisu…

  4. to 1 co ma przedstrawiac?

Kursy walut

  • USD 4.3252zł -0.24%
  • GBP 5.3505zł -0.34%
  • EUR 4.7076zł -0.35%
  • CHF 4.6961zł -0.38%

Polub nas