Środa, 29 maja 202429/05/2024
690 680 960
690 680 960

Kradł słodycze i kawy, łupy wynosił w turystycznej torbie. Policjanci przerwali mu przestępczą działalność

W ręce radzyńskich policjantów wpadł 20-latek z powiatu wołomińskiego. Mężczyzna kradł w dyskontach kawę i słodycze. Wkrótce za swoje czyny odpowie przed sądem.

Do kradzieży dochodziło w jednym z dyskontów na terenie Radzynia Podlaskiego. Kryminalni ustalili, że sprawca kradł głównie słodycze i kawy. Swoje łupy wynosił zaś w torbie turystycznej.

Przedwczoraj mundurowi przerwali mu przestępczą działalność, po tym, jak kolejny raz ukradł słodycze ze sklepu. Łączne straty zostały oszacowane na kwotę prawie 850 złotych.

Zatrzymany 20-letni mieszkaniec powiatu wołomińskiego trafił do policyjnego aresztu, zaś skradzione produkty zostały zwrócone do sklepu. Teraz z mężczyzną zostaną przeprowadzone dalsze czynności procesowe, a w konsekwencji usłyszy on zarzuty kradzieży. Zgodnie z kodeksem karnym grozi mu kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

(fot. Policja Radzyń Podlaski)

8 komentarzy

 1. Skoro go nie stać, to chyba może kraść.
  To tak samo, jak forumowa narracja tych wszystkich, którzy twierdzą, że jak kogoś nie stać na mandat, to nie powinien ich płacić. Niech Niemcy, Szwajcarzy, Skandynawowie sobie płacą. Polskie piractwo oraz bandyctwo drogowe powinno być bezkarne, albo za symboliczną złotówkę.

 2. Albo cytując innego forumowego geniusza: „Jeżeli nie było znaku zakazu zatrzymywania się pod wyjazdem z remizy – to znacz, że parkowanie tam było zgodne przepisami.”
  Może zatem, wchodząc do tego sklepu, nie było informacji, że za towar w sklepie trzeba zapłacić, jeżeli się go chce wziąć sobie.

 3. Szkoda, że nie napisaliście o tym, że mężczyzna został ujęty przez pracowników ochrony. I to im należy się zasługa złapania ich. Policja dostała tylko gotowca.

  • Prosimy nam wybaczyć, nie bierzemy udziału w niemal 1000 interwencji każdej doby na terenie woj. lubelskiego.
   Pozdrawiamy

   • To nie wrzucajcie fałszywych informacji. „mundurowi przerwali mu przestępczą działalność”

    • Nie my prowadzimy czynności w tej sprawie, nie my ustalamy okoliczności sprawy tylko policja. Prosimy wybaczyć, ale nie jesteśmy duchem świętym, aby znać okoliczności każdego z zatrzymań. Można było do nas napisać: „Mam dla was wiadomość, ochrona zatrzymała złodzieja” – wówczas można ustalać szczegółowe okoliczności. Policja nie podała, że ochrona przyczyniła się do tego zatrzymania, więc prosimy nie wymagać od nas jasnowidzenia :).

 4. Nie mówię że jesteście jasnowidzami. Ale to bardzo przykre że wszystkie sukcesy są przypisywane policji. Nie winię was za to. Policja jest zakłamana skoro podała wam takie fałszywe informacje. To trochę krzywdzące. Pozdrawiam.

Wiadomości z info112