Sobota, 13 kwietnia 202413/04/2024
690 680 960
690 680 960

Kot zdradził poszukiwanego. Patrzył się na szafę, w której schował się mężczyzna

20-letni mieszkaniec Lublina ukrył się przed policjantami w szafie, ale jego kryjówkę zdradził kot, który zaciekawiony siedział na podłodze patrząc na mebel. Policjanci zauważyli nietypowe zachowanie czworonoga i wydobyli z ukrycia mężczyznę.

Wczoraj funkcjonariusze z 7. komisariatu namierzyli 20-latka poszukiwanego za zniszczenie mienia. Ustalili, że mężczyzna może przebywać w jednym z mieszkań w Lublinie.

Po otwarciu drzwi mieszkania, policjantów przywitała matka poszukiwanego twierdząc, że dawno nie widziała syna. Jednakże, operacyjni nie byli przekonani i postanowili przeszukać mieszkanie.

W pokoju zwrócili uwagę na kota, który siedział na podłodze patrząc na drzwi szafy jak zahipnotyzowany. Policjanci szybko dostrzegli, że zachowanie zwierzaka jest nietypowe i po chwili wyciągnęli 20-latka z ukrycia. Mężczyzna został zatrzymany i przewieziony do zakładu karnego, gdzie spędzi najbliższe pół roku z powodu popełnionego wcześniej przestępstwa.

(fot. Policja Lublin)

16 komentarzy

 1. Konfident.

 2. Zawsze mówiłem, że kot mądrzejszy od psa…

 3. Darek Izydorczyk

  Tyle, że kot wpatrujący się bez ruchu czy mrugnięcia przez dłuższy czas w jakiś punkt to nic nietypowego – ot, normalne kocie zachowanie. 🙂

 4. Dziadek ze Slamsowa

  Nie wróże długiego szczęśliwego życia, tego kociego mądrali.
  Niech no ino kochany synuś mamusi wyjdzie z „puszki”.

 5. KOT sierściuchowi kotem.

 6. Chłopak w końcu ujawnił orientację i wyszedł z szafy, ale brawa należą się też dla kota imieniem Konfident.

Z kraju