Niedziela, 21 lipca 202421/07/2024
690 680 960
690 680 960

Kosztowny drift citroenem i woń marihuany. Kierowca trafił do zakładu karnego (zdjęcia)

Lubelscy policjanci zatrzymali 30-latka, który próbował driftować na parkingu. Jak się okazało mieszkaniec Lublina był poszukiwany, nie miał uprawnień, a co więcej posiadał przy sobie marihuanę.

W miniony piątek późnym wieczorem policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego z Lublina zwrócili uwagę na citroena, którego kierowca jeździł po parkingu przy ulicy Jana Pawła II. Kierujący wykorzystując mokrą nawierzchnię, próbował wprowadzać pojazd w kontrolowany poślizg. Funkcjonariusze, widząc to zachowanie, od razu zareagowali.

Podczas kontroli okazało się, że za kierownicą siedział 30-letni mieszkaniec Lublina. Mężczyzna od samego początku zachowywał się dziwnie, a w pojeździe unosiła się woń marihuany. Mundurowi sprawdzili 30-latka w policyjnej bazie danych.

Jak się okazało, mężczyzna był poszukiwany do odbycia kary kilku miesięcy pozbawienia wolności i nie posiadał prawa jazdy. Podczas dalszej kontroli policjanci przeszukali samochód, w którym odnaleźli prawie 20 gramów marihuany. Ponadto 30-latek został poddany testom na zawartość narkotyków w organizmie. Wstępne wyniki wskazały wynik pozytywny. W związku tym pobrano krew do badań.

Mężczyzna trafił już do zakładu karnego, gdzie ma do odbycia zaległą karę więzienia. Dodatkowo odpowie za popełnione przestępstwa i wykroczenia. Mogą grozić mu dodatkowe 3 lata więzienia.

Kosztowny drift citroenem i woń marihuany. Kierowca trafił do zakładu karnego (zdjęcia)

Kosztowny drift citroenem i woń marihuany. Kierowca trafił do zakładu karnego (zdjęcia)

(fot. Policja Lublin)

19 komentarzy

  1. LSMowski ćpunek. Tam w każdej klatce diler i kurtyzana. Tam nawet syn matkę nożem zamordował.

  2. Drift Citroënem? Jak na wstecznym?

  3. Napalony Imbecyl próbował cytryną driftować eh fantazja go poniosła.

Z kraju

Sport