Czwartek, 13 czerwca 202413/06/2024
690 680 960
690 680 960

Kosztowne rozstanie z konkubentem. Przecięła wszystkie opony w aucie należącym do jego wcześniejszej partnerki

Mieszkanka Białej Podlaskiej odpowie za uszkodzenie samochodu osobowego marki Kia. Straty zostały oszacowane na kwotę ponad 1500 złotych. Kobieta usłyszała już zarzut i przyznała się do winy. Z ustaleń policjantów wynika, że 36-latka była skonfliktowana z pokrzywdzoną.

Na początku października do bialskich policjantów zgłosiła się mieszkanka miasta, która złożyła zawiadomienie o uszkodzeniu należącego do niej samochodu marki Kia. Z relacji zgłaszającej wynikało, że nieznany sprawca przeciął w aucie wszystkie opony. Wartość strat oszacowana została przez pokrzywdzoną na kwotę około 1500 złotych.

Mundurowi ustalili, że o ten czyn podejrzewana jest 36-letnia mieszkanka Białej Podlaskiej. Kobieta została zatrzymana do wyjaśnienia. W trakcie rozmowy z policjantami swoje zachowanie tłumaczyła faktem, że tego dnia rozstała się z konkubentem, natomiast pokrzywdzona była jego wcześniejszą partnerką, z którą 36-latka była skonfliktowana.

Dodała, że bardzo żałuje tego, co się stało, tłumacząc to między innymi wypitym tego dnia alkoholem. 36-latka usłyszała zarzuty i przyznała się do winy. O jej dalszym losie zadecyduje sąd. Zgodnie z obowiązującymi przepisami grozi jej kara do 5 lat pozbawienia wolności.

(fot. Policja Biała Podlaska)

5 komentarzy

  1. To zamiast poprzecinać opony w aucie ex konkubenta ona postronnej osoby się czepiła? zawsze śmieszą mnie te walki bab, facet chodzi na boki ale to kochance żona głowę by urwała a facet zwykle bawi się w najlepsze i obraca nową..

  2. biegły sądowy

    Niby Dżejsiczka ale uczciwie walnęła sama siebie z ucha. Tak to jest po alko % , diabeł z ludzi wychodzi.

  3. cebulaki to stan umysłu

    Kilka klapsów, zapłacić i żadnego sądu. Sądy zawalone sprawami.

  4. Serek homogenizowany DANIO

    Szkoda, że ciśnienie nie rozerwało opony to by torba została z jedną ręką bez palców.

Z kraju