Kompletnie pijany kierowca doprowadził do zderzenia

W sobotę wieczorem w Lubartowie kompletnie pijany kierowca zjechał na przeciwny pas jezdni i doprowadził do czołowego zderzenia.

Do zdarzenia doszło tuż po godzinie 20 w Lubartowie na ulicy Słowackiego. Zderzyły się tam czołowo dwa samochody osobowe, fiat i opel. Na miejsce przyjechały służby ratunkowe, straż pożarna, policja oraz pogotowie ratunkowe. Jak się okazało, w obu pojazdach podróżowało łącznie cztery osoby, wszystkie z nich zostały przewiezione do lubartowskiego szpitala. Po przeprowadzeniu szczegółowych badań okazało się, że żadna z nich nie doznała poważniejszych obrażeń ciała.

Funkcjonariusze lubartowskiej drogówki stwierdzili, że sprawca zdarzenia, kierujący fiatem 35-letni mieszkaniec gm. Ostrów Lubelski jest nietrzeźwy. Badanie alkomatem wykazało u niego prawie 2,5 promila alkoholu w organizmie. W podobnym stanie był jego kolega, z którym razem podróżował. Jak ustalono, fiat wyjeżdżając z ulicy Cmentarnej zjechał na przeciwległy pas ruchu w wyniku czego zajechał drogę a następnie zderzył się z prawidłowo jadącym ulicą Słowackiego oplem.

Teraz mężczyzna kierujący fiatem trzeźwieje, a gdy dojdzie do siebie zostaną mu postawione zarzuty kierowania samochodem pod wpływem alkoholu oraz spowodowania kolizji drogowej. Grozi mu kara do 2 lat pozbawienia wolności.

Informację o zdarzeniu oraz zdjęcie dostaliśmy na nasz telefon alarmowy od naszego czytelnika. DZIĘKUJEMY !(fot. tytułowe czytelnik, pozostałe PSP Lubertów)
2014-02-23 21:14:59

2 komentarze

 1. Grozi mu kara do 2 lat pozbawienia wolności – teoretycznie. Jak ma tzw. plecy, albo sam jest tymi plecami, to niebawem znów będzie możliwość napisania, że grozi mu do 2 lat pozbawienia wolności.
  I bardziej wierzę w tę możliwość, jak w to, że Sąd zechce z niej skorzystać.

  • Dostanie pewnie niski wyrok w zawiasach, żeby lada moment z powrotem mógł wyjechać na ulice….

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.9689zł 0.26%
  • GBP 4.9496zł 0.1%
  • EUR 4.471zł 0.03%
  • CHF 4.2027zł 0.02%

  Polub nas

  Darmowe ogłoszenia lokalne

   Materiały wideo

   Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
   Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
   99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
   W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
   W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

   Co? Gdzie? Kiedy?

   Festiwal Pierogów Świata w Lublinie
   Potrzebna krew dla 8-letniego Tomka
   W Wojciechowie znów będzie wielkie kucie. Niebawem ruszają Ogólnopolskie Warsztaty Kowalskie
   Kiermasz Produktów Lokalnych w Kazimierzu Dolnym
   W niedzielę odbędzie się „Festiwal Młody Ziemniak”