690 680 960

Kolejny tragiczny wypadek w regionie. Opel uderzył w drzewo, nie żyje kierowca

W czwartek rano na jednej z dróg na terenie powiatu parczewskiego doszło do tragicznego w skutkach wypadku drogowego. Nie żyje 38-latek, który zjechał oplem z drogi i uderzył w drzewo.

Do zdarzenia doszło w czwartek rano na drodze powiatowej między Podedwórzem a Kodeńcem w powiecie parczewskim. Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o uderzeniu pojazdu osobowego w drzewo. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespół ratownictwa medycznego oraz policja.

Policjanci wstępnie ustalili, że kierujący oplem na prostym odcinku drogi poza terenem zabudowanym prawdopodobnie nie dostosował prędkości do panujących warunków atmosferycznych, stracił panowanie nad pojazdem, zjechał do rowu, a następnie uderzył w przydrożne drzewo. Siła uderzenia spowodowała, że opel został wyrzucony kilkanaście metrów na pole.

W wyniku odniesionych obrażeń 38-letni mieszkaniec gminy Dębowa Kłoda zmarł. Decyzją prokuratora ciało mężczyzny zabezpieczono celem przeprowadzenia sekcji zwłok. Policjanci ustalają szczegółowe okoliczności wypadku.

(fot. Policja Parczew)

10 komentarzy

 1. Pouczał innych, ale nie zdołał pouczyć siebie, że pojazd należy prowadzić z taką prędkością, żeby nad nim panować i w dopuszczalnym zakresie prędkości dla danego odcinka drogi.

 2. więcej drzew, więcej drzew przy drogach! a może by ktoś pomyślał nad tym że już nie jedno życie odebrały drzewa przy drodze. może by tak zacząć sadzić żywopłoty -chroniły by przez zamieciami śnieżnymi , cień na drogę by rzucały i hałas tłumiły. nawet przy zjechaniu z drogi kierowca by nie ucierpiał za bardzo ani samochód. ale to do przemyślenia dla tych co siedzą tam na górze i rządzą.
  dobre jest też zjawisko sadzenia nowych drzew przy drodze- sadzą młode drzewo i podpierają je 3 kołkami żeby równo rosło tylko nikt nie myśli o tym że 3 drzewa musiały być wycięte aby zrobić kołki dla 1 drzewa.

  • A może ,,by ktoś pomyślał,, , żeby nie zapi..ać szybciej niż potrafi latać jego własny anioł stróż.

  • Do oko, to i domy przy drogach trzeba wyburzyć , słupy polikwidowć, jeżeli nie zabije się na drzewie domu czy słupie przy drodze to uderzy w inny pojazd i pozabija innych!!! Większym zagrożeniem są zwierzęta które wbiegają na drogę przed pojazd. Może i w tym przypadku tak było !!!

 3. Za wolno jechał.Niekórzy fizycy kwantowi twierdzą,że przy prędkościach przyświetlnych obiekty materialne potrafią się przenikać.

 4. zawsze jak sie szybko jedzie jest sie blizej cmentarza

 5. u 38-latka trochę oliwy w mózgu być powinno !!! -ale wziął swoje życie w swoje ręce … dobrze, że innych nie wziął za sobą 😛

 6. Narowiste mają ludziska te samochody! Tylko moja Mokka jakaś taka chu…a, albo pewnikiem ja.

 7. Filozof,,Oko”. Weź się dur..iu zastanów co Ty piszesz.

Kursy walut

 • USD 4.4492zł -0.93%
 • GBP 5.461zł 0.08%
 • EUR 4.685zł -0.09%
 • CHF 4.7576zł -0.01%

Polub nas

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Mikołajkowe szkolenie dla kierowców w ODTJ
Mikołajki z myślą o seniorach i osobach z niepełnosprawnościami
Zaproszenie na terenowe akcje poboru krwi
A może tak w ostatnim miesiącu roku warto odwiedzić Teatr Muzyczny? Sprawdź!
Mikołajki w VIVO! Lublin