Poniedziałek, 27 maja 202427/05/2024
690 680 960
690 680 960

Kolejny tragiczny wypadek na drogach naszego regionu. Volkswagen zderzył się z ciężarówką, jedna osoba nie żyje

Trzeci w ostatnich dniach tragiczny w skutkach wypadek miał miejsce wieczorem koło Białej Podlaskiej. W wyniku zderzenia dwóch pojazdów zginęła jedna osoba.

Do zdarzenia doszło we wtorek około godziny 17 na wysokości miejscowości Zielone pomiędzy Hrudem a Ossówką w powiecie bialskim. Na drodze wojewódzkiej nr 811 Biała Podlaska – Konstantynów zderzyły się dwa samochody: osobowy z ciężarowym. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespół ratownictwa medycznego oraz policja.

Jak wstępnie ustalono, kierujący volkswagenem mężczyzna na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem. Auto zjechało na przeciwległy pas jezdni i zderzyło się z jadącym z naprzeciwka ciężarowym mercedesem z naczepą. W wyniku zderzenia naczepa samochodu ciężarowego przewróciła się na bok.

Kierowca volkswagena został uwięziony we wraku auta. Strażacy musieli użyć narzędzi hydraulicznych, aby go ewakuować. Niestety mężczyzny nie udało się uratować. 58-latek zmarł na miejscu w wyniku ciężkich obrażeń ciała. W miejscu wypadku pracują policjanci, którzy pod nadzorem prokuratora ustalają szczegółowe okoliczności zdarzenia.

Droga jest w tym miejscu całkowicie zablokowana. Oprócz przewróconej naczepy, na jezdni leży także ładunek w postaci węgla.

BEZPOŚREDNI LINK DO WIDEO

(wideo – Puls Miasta)
2017-07-25 22:09:04

13 komentarzy

 1. Tytuł na czerwono bardziej przemówi szybkim i wściekłym do rozumu.

  • Stu dwunasty niedorzecznik

   Mietku – głupim, żaden kolor nie przemówi do rozsądku bo takowego nie posiadają.

 2. To super, że jest coraz mniej wypadków! Propagandowa akcja prędkość zbiera swoje żniwo. Czy ktoś widział dziś drogówkę na drodze, ale nie przy wypadku czy kolizji?

 3. Przygarnę ten węgiel pomimo, że zanieczyszczony olejem napędowym :-))

 4. to golf 2 ???

 5. Ewidentny brak odruchów samozachowawczych, wcześniej czy później powoduje takie lub podobne skutki.
  Na tyle dobrze się stało, że specjaliści od pochówków zarobią na swoje utrzymanie, a może nawet i swoich rodzin.

 6. i znaki dopiero ustawiają ach ci drogowcy

 7. Piotr (nie święty)

  Szanowna Rodzina tak tragicznie zmarłego, jak juz przestanie się obrażać za nasze komentarze, rzuci się poszukiwać winnego. Oczywiście w jedynie słusznym celu wyrwania kasy za „skórkę”.

 8. I bardzo dobrze. Wieśniaki z Białej . Szkoda że to nie facet który wymusił przy zmianie pasa i doprowadził do stluczki. Jednego wieśniak mniej na drodze. Szkoda że ten na Konopnickiej nie mieszkal.

 9. ACTROS z Łęcznej od biznesmena Głowienki