Piątek, 12 kwietnia 202412/04/2024
690 680 960
690 680 960

Kolejny tragiczny pożar w naszym regionie. W płonącym domu zginął mężczyzna

Starszy mężczyzna zginął w pożarze domu, do jakiego doszło wieczorem w miejscowości Tuczna. Na miejscu cały czas pracują strażacy i policjanci. Trwa ustalanie przyczyn pojawienia się ognia.

Pożar na terenie jednej z posesji w miejscowości Tuczna w powiecie bialskim został zauważony w piątek po godzinie 20. O wszystkim od razu zaalarmowane zostały służby ratunkowe. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespół ratownictwa medycznego oraz policja.

Jak nas poinformowano, po przyjeździe okazało się, że pali się parterowy budynek mieszkalny położony na terenie gospodarstwa. Kiedy sytuacja została opanowana a ratownicy weszli do środka, znaleźli tam zwłoki mężczyzny.

Obecnie akcja gaśnicza dobiega końca. W działaniach bierze udział sześć zastępów straży pożarnej z JRG Biała Podlaska i OSP z okolicznych miejscowości. Na chwilę obecną nie jest jeszcze znana przyczyna pojawienia się ognia.

To kolejny tragiczny w skutkach pożar w naszym regionie. Rano paliło się mieszkanie na pierwszym piętrze bloku przy ul. Norwida w Puławach. W środku znaleziono dwie starsze nieprzytomne osoby. Natychmiast ratownicy przystąpili do resuscytacji. Niestety życia 90-latki i 93-latka nie udało się uratować.

(fot. lublin112/zdjęcie ilustracyjne)

6 komentarzy

  1. Ludzie maja chyba muzgi w du.ie jak mozna kiepy rzucac na pdloge?

  2. Czemu nie ma obowiązku czyszczenia instalacji kominowej? Gdyby były kontrole i solidne kary to ludzie zaczęliby wynajmować kominiarza a ten czyściłby im kominy. To co się na wsiach dzieje to naprawde koszmar.

  3. Najwięcej do powiedzenia mają ci co mieszkają w bloku

  4. .......................,

    Przykre.Tyle dobrego że chociaż razem odeszli.

Wiadomości z info112