690 680 960

Kolejny kierowca zignorował w tym miejscu czerwone światło. Doprowadził do zderzenia z audi (zdjęcia)

Po raz kolejny na skrzyżowaniu al. Unii Lubelskiej i ul. Zamojskiej miało miejsce zderzenie pojazdów. Przyczyną znów było zignorowanie wskazań sygnalizacji świetlnej.

Do zdarzenia doszło we wtorek około godziny 11:20 na al. Unii Lubelskiej w Lublinie. Na skrzyżowaniu z ul. Zamojską zderzyły się dwa samochody osobowe: nissan i audi. Na miejscu interweniowała policja.

Ze wstępnych ustaleń wynika, iż kierujący nissanem 76-latek jechał al. Unii Lubelskiej w kierunku ronda przy Gali. Zignorował jednak wskazania sygnalizacji świetlnej, w wyniku czego doprowadził do zderzenia z audi, którego kierowca poruszał się z naprzeciwka i wykonywał manewr skrętu w lewo, w ul. Zamojską.

Podróżujące pojazdami osoby nie odniosły obrażeń ciała. Na miejscu pracują policjanci, którzy ustalają szczegółowe okoliczności zdarzenia. Początkowo występowały spore utrudnienia w ruchu, obecnie uszkodzone auta zostały usunięte z jezdni i ruch odbywa się płynnie.


(fot. lublin112)

2 komentarze

  1. To nie mogli sobie dać buzi-dup*ci, spisać oświadczenie i zepchnąć wraki z drogi, tylko musieli blokować skrzyżowanie do przyjazdu Policji?

  2. Barbara z Świdnika

    Policja nawet nie spycha tylko blokują pół dnia.

Kursy walut

  • USD 4.2928zł 0.29%
  • GBP 5.2571zł -0.51%
  • EUR 4.692zł -0.34%
  • CHF 4.7023zł -0.26%

Polub nas