Sobota, 25 maja 202425/05/2024
690 680 960
690 680 960

Kolejne zderzenie pojazdów na skrzyżowaniu w Lublinie (zdjęcia)

W środę rano w Lublinie doszło do kolejnego zderzenia pojazdów na skrzyżowaniu. Tym razem w zdarzeniu nikt poważnie nie ucierpiał, uszkodzone zostały jedynie pojazdy i znak.

Do zdarzenia doszło w środę przed godziną 10 na skrzyżowaniu ul. Zygmunta Augusta z ul. Kazimierza Jagiellończyka. Policjanci otrzymali zgłoszenie o zderzeniu dwóch pojazdów osobowych.

Na miejscu ustalono wstępnie, że kierowca volkswagena poruszał się ul. Zygmunta Augusta w kierunku ul. Doświadczalnej, zaś kierujący fordem jechał ul. Kazimierza Jagiellończyka w stronę ul. Józefa Franczaka „Lalka”. Na skrzyżowaniu doszło do zderzenia obu aut.

W kolizji nikt nie ucierpiał. W rejonie zderzenia obu pojazdów nie ma utrudnień w ruchu. Policjanci prowadzą na miejscu czynności zmierzające do ustalenia szczegółowych okoliczności zderzenia volkswagena z fordem.

Kolejne zderzenie pojazdów na skrzyżowaniu w Lublinie (zdjęcia)

Kolejne zderzenie pojazdów na skrzyżowaniu w Lublinie (zdjęcia)

Kolejne zderzenie pojazdów na skrzyżowaniu w Lublinie (zdjęcia)

(fot. lublin112.pl)

3 komentarze

 1. Nie wiem, co tu ustalać.
  D-1 stoi przy Kazimierza Jagiellończyka, a A-7 przy Zygmunta Augusta… trzeba aż ogniwa wypadkowego, żeby ten prosty fakt ustalić?
  Nie mogli się po prostu dogadać?

  • Niby te przepisy takie proste, a sprawa oczywista, ale gdyby poczytać trochę forum, to można dojść do wniosku, że pierwszeństwo przysługuje temu który jest bardziej rozpędzony/któremu trudniej się zatrzymać, ewentualnie większemu. Bo co do pierwszeństwa to najczęściej występuje ono z określeniami „teoretyczne” na „cmentarz” „święta krowa”

   • Nie, no policję należało wezwać, bo ucierpiał znak.
    Ale to mógł już zrobić sam sprawca, poszkodowanego przy tym już nie musiało chyba być.
    A tym bardziej nie było już co „ustalać”.
    Pisać trzysta temu z Polo i notatkę ze zdarzenia dla zarządcy infrastruktury i do domu.
    Musiał być niezły #### w tym Polo, że niepotrzebnie zatrzymał na siłę kierującego Galaxy.