690 680 960

Groźny wypadek na trasie Lublin – Zamość. Trwa akcja ratunkowa po zderzeniu dwóch ciężarówek (zdjęcia)

Przez kilka godzin będą występować utrudnienia w ruchu na trasie Lublin – Zamość. W Łopienniku zderzyły się dwie ciężarówki. Obecnie strażacy starają się ewakuować zakleszczonego w zmiażdżonej kabinie kierowcę.

Do wypadku doszło w środę około godziny 9:40 w miejscowości Łopiennik Nadrzeczny w powiecie krasnostawskim. Na drodze krajowej nr 17 Lublin – Zamość zderzyły się dwa samochody ciężarowe. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespół ratownictwa medycznego oraz policja.

Jak wstępnie ustalono oba pojazdy jechały w kierunku Krasnegostawu. Kierowca jednej z ciężarówek widząc spowolnienie ruchu zaczął zwalniać. Po chwili w tył jego auta z impetem wjechał kierowca drugiej ciężarówki

Siła uderzenia była tak duża, że oba pojazdy wypadły do rowu, jeden z nich przewrócił się na bok. Kierowca jednego z aut został uwięziony w zmiażdżonej kabinie. Strażacy już blisko pół godziny tną kabinę kawałek po kawałku aby ewakuować mężczyznę. Drugi z kierowców nie odniósł obrażeń ciała.

Droga jest całkowicie zablokowana. Policjanci prowadzą na miejscu czynności mające na celu ustalenie szczegółowych okoliczności wypadku.

AKTUALIZACJA 10:50

Poszkodowany kierowca został wyciągnięty z pojazdu i przetransportowany do szpitala. Obecnie ruch na drodze krajowej nr 17 został wznowiony.

(fot. lublin112)

13 komentarzy

 1. Pan Cieć z alei Lubartowskich w Mieście Inspiracji

  Najbardziej z tego podoba mi się, że kierowca jednego z aut został uwięziony w zmiażdżonej kabinie – nie mógł dać w długą, aby potem tłumaczyć się, że to nie on prowadził, albo, że go tam w ogóle nie było…

 2. Taranem go, taranem!

 3. Zagapjil sie patszyl jak sarny kopulujo😂🤔

 4. Fejsbuk w akcji

  • Wieśniak w gumofilcach z ostrogami (!)

   Jaki fejsbuk… on normalnie se SMS’a pisał… albo wiózł pasażerkę zbyt krótko ubraną…

 5. Sprawca naczytał się na forum Lublin112, że pod żadnym pozorem nie można się zatrzymywać. Czy to korek, czy PdP, czy przejazd kolejowy, czy czerwone światło – nie hamuj, bo stwarzasz zagrożenie. Łapiesz kurczowo kierownicę, zamykasz oczy i walisz, we wszystko co przed tobą.

 6. Gapił się w srajfon, a nie przed siebie. Widoczność dobra, dzień, brak opadów.

 7. Wyglada to na samoukaranie sprawcy.

 8. Nie zafodowiec nie patrzy w srajfon nie piszcie bzdur tak robią tylko baby 😉

 9. Najwięcej do powiedzenia maja analfabeci co nawet nie potrafią pisać , same błędy ortograficzne świadczą tylko o komentującej osobie hahaha

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Ireneusz Krosny „Mowa ciała” w amfiteatrze na Poczekajce
Zaproszenie na terenowe akcje poboru krwi
Rekrutacja do drużyny futbolu australijskiego
Światowy Dzień Zwierząt – Dzień Otwarty Schroniska
Seniorze! Jak nie dać się jesiennej chandrze, nie nudzić się w domu, a przy okazji zaoszczędzić? Wszystkiego dowiesz się w Galerii Olimp!