690 680 960

Kolejne zderzenie pojazdów na rondzie przy Makro. Kolejny kierowca nie ustąpił pierwszeństwa (zdjęcia)

Zwykłe rondo jakich wiele w całej Polsce, z doskonale widocznymi znakami poziomymi jak też pionowymi, tymczasem co kilka dni dochodzi tam do kolizji. Za każdym razem przyczyną jest nieustąpienie pierwszeństwa przejazdu.

Do zdarzenia doszło w sobotę około godziny 10 na rondzie im. Kasprzaka w Lublinie. Na skrzyżowaniu al. Witosa i ul. Krańcowej zderzyły się dwa samochody osobowe: audi i honda. Na miejscu interweniowała policja.

Ze wstępnych ustaleń wynika, iż kierujący audi mężczyzna poruszał się od strony ul. Chemicznej. Wjeżdżając na skrzyżowanie nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu kierowcy hondy, który zjeżdżał z ronda. W wyniku tego doprowadził do zderzenia obu pojazdów.

Podróżujące pojazdami osoby nie doznały obrażeń ciała. Teraz policjanci ustalają szczegółowe okoliczności kolizja. Nie było większych utrudnień w ruchu.

(fot. lubin112.pl)

7 komentarzy

 1. [***] na rondzie, i zgrzyt blach – tak mają wiejskie łby 😀

 2. Dam 400 zł za wrak audi

 3. zwykłe rondo które można pokonać z pełnym gazem

 4. ,aa,boKrzycho.paPj

  No zwykle rondo,tyle tylko , że jak ktoś wyjedzie zbyt wolno ,to myśliwy w niego przywali.Ludzie jeżdżą na zasadzie mam pierwszeństwo to jadę i nikt i nic mnie nie interesuje

  • Ludzie jeżdżą na zasadzie wyjeżdżam i niech inni na mnie uważają,nawet ci z pierwszeństwem.

 5. Obstawiam,że 60% można było uniknąć, ale dlaczego? Mam pierwszeństwo, to śmiało walę we wroga. Mamy chore państwo i jego chore prawa. Wynikiem tego jest powszechne chamstwo w społeczeństwie. Bo mi się poprostu należy i już!

  • Obstawiam że na 100% można było uniknąć, wystarczyło pojechać zgodnie z przepisami.
   Ty pewnie nie jesteś chamem i się zatrzymujesz na każdym zielonym na wszelki wypadek?

Kursy walut

 • USD 4.3742zł 1.7%
 • GBP 5.3417zł 0.85%
 • EUR 4.6911zł 0.2%
 • CHF 4.7623zł 1.39%

Polub nas