Wtorek, 21 maja 202421/05/2024
690 680 960
690 680 960

Kolejki do stacji paliw w regionie. Są utrudnienia w ruchu na krajowej 74

Kierujący pojazdami ruszyli na stacje paliw w regionie, a wszystko przez eskalację wydarzeń na Ukrainie. Występują utrudnienia w ruchu m.in. na drodze krajowej nr 74.

21 komentarzy

 1. Rolnicy po dwa mauzery, czyli 2000 litrów tankują. Biedaki…

  • zgadza się, ten kto tankuje 2 mauzery to biedak, do normalnych lub większych rolników cysterna przywozi kilka tyś litrów.
   inna sprawa, Orlen podniósł znacznie ceny paliw w ciągu dnia, nasz „narodowy” dostawca paliw, prawdziwi patrioci działający dla dobra obywateli. dlatego zatankowałem o wiele taniej na cyrklu. pozdrawiam.

 2. Jednak podnieśli się o 24gr do ceny z 7:00

 3. ,aa,boKrzycho.paPj

  U nas tu w rejonie Zamość Biłgoraj,nie ma paliwa na stacjach, taką panikę wywołano

 4. ludzie_coraz_glupsi

  przez takich idiotow ceny paliw pojda w gore i ulice beda zakorkowane

 5. Szkoda ,że większość społeczeństwa to bezmózgie bydło dające się łatwo zmanipulować, przez rządzących i ich telewizję. Przez panikę tej ciemnoty, w kraju nie będzie lepiej. Najpierw katastrofa kolejowa pod Szczekocinami, telewizja tak wyprała mózgi tym jełopom, że wagony zaraz za lokomotywą w pociągach po katastrofie jeździły puste puki nie zapomnieli. Potem korona wirus i masowy wykup jedzenia w sklepach i wycofywanie pieniędzy z banków , a teraz te paliwo ,bo drożeje, bo wojna. Boję się takiej ciemnoty , ponieważ to oni napędzają te wszystkie kryzysy, będąc zmanipulowanymi przez telewizję i ich prawdziwych mocodawców………………

 6. Putina tylko zdenerwowała flaga z widłami