Poniedziałek, 22 kwietnia 202422/04/2024
690 680 960
690 680 960

Kobieta zginęła w pożarze domu

W czwartek w miejscowości Ochoża-Kolonia doszło do pożaru budynku mieszkalnego. W trakcie akcji gaśniczej strażacy w jednym z pomieszczeń natrafili na zwłoki mieszkającej tam kobiety. Decyzją prokuratora ciało zostało zabezpieczone do dalszych badań.

Do pożaru doszło w czwartek w miejscowości Ochoża-Kolonia w gminie Chełm. Straż pożarna przyjęła zgłoszenie, z którego wynikało, że ogień pojawił się w wolnostojącym budynku mieszkalnym.

W trakcie akcji gaśniczej, w jednym z pomieszczeń znalezione zostały nadpalone zwłoki mieszkającej tam 65-latki. Decyzją nadzorującego czynności prokuratora ciało zostało zabezpieczone w celu przeprowadzenia sekcji zwłok.

Na miejscu przeprowadzone zostały oględziny z udziałem biegłego z zakresu pożarnictwa, które pozwolą na ustalenie przyczyn tego tragicznego w skutkach pożaru.

(fot. Policja Chełm)

6 komentarzy

 1. Widziałem Ptaka Cień

  w mieście inspiracji jest taki fenomen, że nawet jak w nocy 15 stopni, to w śmierdzielach dalej koksem palą. zdarza się, że również w lecie. zupełnie pozbawione logiki.

 2. Pan Cieć z Alei Lubartowskich w Mieście Inspiracji

  Oględziny z udziałem biegłego z zakresu pożarnictwa, które pozwolą na ustalenie przyczyn tego tragicznego w skutkach pożaru – miejmy nadzieję

  • Są dwie wersje. Pierwsza to zapruszenie ognia przez papierosa, a druga to zapalenie się lampki która ciocia miała przy łóżku. I rozwieje wątpliwości na temat „koksownika”. Nie był używany już od paru dobrych dni przed tragedia.

 3. Widziałem Ptaka Cień

  mnie np przeraża to, że pomimo już wysokich tempreratur, ludzie dalej palą w tych koksownikach swoich.

Z kraju