Wtorek, 23 kwietnia 202423/04/2024
690 680 960
690 680 960

Kobieta stała na torach. „Była pobudzona i wyrywała się funkcjonariuszom”

Funkcjonariusze z chełmskiego Posterunku Straży Ochrony Kolei ruszyli na pomoc kobiecie stojącej na torach. 36-latka znajdowała się w kryzysie emocjonalnym, konieczna była interwencja pogotowia ratunkowego.

W minioną sobotę dyżurny z Posterunku Straży Ochrony Kolei w Chełmie odebrał telefon z informacją, że młoda kobieta zamierza rzucić się pod pociąg na szlaku kolejowym Chełm – Chełm Wschodni. Wiadomość ta została przekazana patrolowi SOK, który natychmiast rozpoczął poszukiwania kobiety.

– Działania SOK szybko przyniosły efekty. W odległości około 180 metrów od tzw. przejazdu kowelskiego na linii 7 zauważyli sylwetkę kobiety stojącej na torach. Mundurowi siłą ściągnęli kobietę z torowiska w bezpieczne miejsce. Ta jednak była pobudzona i wyrywała się funkcjonariuszom. Na miejsce wezwano policję i pogotowie ratunkowe, które przewiozło 36-letnią mieszkankę Chełma do specjalistycznego szpitala, gdzie otoczono ją opieką medyczną – relacjonuje insp. Piotr Żłobicki ze Straży Ochrony Kolei.

Pomoc przyszła w samą porę. Chwilę później, podczas oczekiwania na przyjazd karetki pogotowia, po torach przejechał pociąg towarowy.

10 komentarzy

 1. Nie wiem skąd u ludzi tyle determinacji… przecież o tej porze roku leżeć na torach czekając na pociąg, można się przeziębić.

  • Uważasz, że jesteś zabawny? I to co piszesz jest takie super śmieszne? Masz deficyt uwagi?

   • Póki co, śmiech w Polsce jest dozwolony, ale nie przymusowy. Masz demokratyczny wybór: nie chcesz, nie śmiejesz się, nie czytasz…

 2. Biedna, pewnie znęcał się nad nią facet. Mężczyźni powinni zniknąć z powierzchni ziemi

  • Obca krajowca ja być, ale myśleć, że...

   Jeśli mężczyźni mieliby zniknąć z powierzchni ziemi, to skąd by brano spermę do in vitro, żeby cię zapłodnić ?

  • Większość samobójców to mężczyźni, wykonują najcięższe pracę i najmniej opłacane. Jeśli jakiegoś dopadnie choroba np. psychiczna to nie ma szans na założenie rodziny, bo oobowisxuje hierarchia społeczno ekonomiczna i to według niej kobiety dobierają sobię partnerów.

 3. Pobudzona? W jakim sensie?

 4. Czego stoisz na torach! Czego stoisz na torach!

 5. Kiedyś te tematy ogarniały dzikie zwierzęta. Szło się w las i nara. Teraz nawet na torach nie można skończyć, zaraz się jakiś społeczniak odpali… Jak mamy się rozwijać jako gatunek bez selekcji naturalnej?

Dodaj komentarz

Z kraju