690 680 960

Kłótnia w lokalu zakończona pobiciem mężczyzny. Poszkodowany trafił do szpitala, sprawcy zostali zatrzymani

Tydzień temu na terenie zamojskiej starówki doszło do pobicia 39-letniego mężczyzny. Wszystko zaczęło się od kłótni w lokalu, która następnie przeniosła się na zewnątrz.

Tydzień temu, w nocy z soboty na niedzielę, policjanci z Zamościa otrzymali zgłoszenie o pobiciu mężczyzny na zamojskiej starówce. W wyniku uderzeń 39-latek doznał obrażeń wymagających hospitalizacji, mężczyzna trafił do szpitala.

Kryminalni z Zamościa ustalili, że zajście zaczęło się od kłótni w lokalu. Kiedy pokrzywdzony wyszedł na zewnątrz, został zaatakowany. Najpierw bił go jeden mężczyzna, a po chwili dołączył do niego drugi. Po wszystkim obaj uciekli.

Mundurowi w związku z tą sprawą zatrzymali dwóch mieszkańców Zamościa, w wieku 22 i 34 lat. Młodszy z nich został zatrzymany we wtorek, dzień później zaś policjanci zatrzymali 34-latka. Podejrzani wczoraj usłyszeli zarzuty pobicia. Przestępstwo to zagrożone jest karą pozbawienia wolności do lat 3.

Starszy z mężczyzn z policyjnego aresztu trafił od razu do zakładu karnego, gdzie spędzi najbliższe pół roku. 34-latek poszukiwany był trzema listami gończymi za wcześniej popełnione przestępstwa m.in. przeciwko mieniu, jak też przeciwko życiu i zdrowiu. Również 22-latek znany jest organom ścigania. Kilka miesięcy temu przedstawiono mu zarzuty za rozbój, a prokurator postanowił zastosować w stosunku do niego policyjny dozór.

(fot. zwiedzajlubelskie.pl)

3 komentarze

  1. „prokurator postanowił zastosować w stosunku do niego policyjny dozór”

    Brawo prokurator! Zuch! Do aresztu trafiają smarkacze za 5 gramów zielska, a pospolitemu bandycie – dozór. Prokurator powinien być uznany za współodpowiedzialnego tego pobicia.

  2. Raczej następnego pobicia, bo znając życie pewnie znowu komuś wleje żeby za „darmo” do puchy nie iść.

Kursy walut

  • USD 4.3365zł -0.31%
  • GBP 5.3357zł -0.83%
  • EUR 4.621zł -0.69%
  • CHF 4.7809zł -1.39%

Polub nas