Piątek, 14 czerwca 202414/06/2024
690 680 960
690 680 960

Klienci przelewali pieniądze za towar, ale go nie otrzymywali. 24-latka usłyszała kilkanaście zarzutów oszustwa

Mieszkanka Biłgoraja odpowie za szereg oszustw. Kobieta za pośrednictwem portalu aukcyjnego oferowała towary, a po otrzymaniu pieniędzy nie wysyłała ich.

W miniony poniedziałek lubartowscy kryminalni zatrzymali 24-letnią mieszkankę Biłgoraja podejrzaną o liczne oszustwa za pośrednictwem Internetu.

Mundurowi ustalili, że kobieta wystawiała do sprzedaży różne towary, głównie odzież znanych marek, ponadto miała fałszować pieniężne przekazy pocztowe. Klienci, którzy przelali pieniądze na konto kobiety, zamówionych produktów nie otrzymali. Oszukane osoby to mieszkańcy z całej Polski.

Podczas przeszukania policjanci w miejscu zamieszkania kobiety ujawnili i zabezpieczyli telefon, który miała wyłudzić. Wartość odzyskanego mienia to kwota około 1 tys. złotych.

Wczoraj mieszkanka Biłgoraja, została przesłuchana i usłyszała kilkanaście zarzutów. Niewykluczone, że osób pokrzywdzonych może być więcej. Prokuratura Rejonowa w Lubartowie zastosowała wobec kobiety środek zapobiegawczy w postaci dozoru policji. 24-latce za popełnione przestępstwa grozi kara nawet do 8 lat pozbawienia wolności.

(fot. pixabay.com)

Autor: redakcja

9 komentarzy

 1. Strasznie drastyczny środek zapobiegawczy jak powiedział kopana.

  • stacho z długą lachą

   Dostanie zawiasy , a żeby nie spłacać dłużników to wypali gdzieś do Hiszpanii i tyle będą ją widzieli .

 2. zamiast uczciwie pójść do pracy to takie coś?
  jak już to na roksie mogła na legalu popracować 😉

 3. Aby udowodnić jej oszustwo to będą mieli duży problem.

 4. 24 lata i nasfrane w papiery !

 5. Facet już by pierdział w areszcie.

 6. Najśmieszniejsze jest to, że ona nadal się wystawia Koktajle Herbalife za 55 zł (16.09.2019 z Poznania; 17.09.2019 z Lublina) Zdjęcia „pożycza” od innych sprzedawców Nic sobie z zarzutów nie robi

Z kraju