690 680 960

Kilka dni utrudnień z przejazdem na ul. Poniatowskiego. Zmieni się organizacja ruchu

W najbliższy piątek (16 lipca) wprowadzona zostanie czasowa organizacja ruchu na ulicy Poniatowskiego. Prace drogowe polegające na ułożeniu warstwy ścieralnej nawierzchni obejmą odcinek od skrzyżowania z Al. Racławickimi do wiaduktu nad al. Solidarności.

Na początek drogowcy zajmą wschodnią część ul. Poniatowskiego. 16 lipca w godzinach porannych zamknięty zostanie odcinek od skrzyżowania z Al. Racławickimi do wiaduktu nad al. Solidarności wraz z łącznicą zjazdową oraz wlotem ul. Popiełuszki od ul. Długosza.

Ruch odbywał się będzie dwukierunkowo po stronie zachodniej po jednym pasie ruchu w każdym kierunku z zastosowaniem przewiązki bitumicznej na wyspie dzielącej na ul. Poniatowskiego. Przywrócenie ruchu na tym odcinku nastąpi 17 lipca w godzinach porannych.

Tego samego dnia, 17 lipca, prace zostaną przeniesione na stroną zachodnią ul. Poniatowskiego, również na odcinku od skrzyżowania z Al. Racławickimi do wiaduktu nad al. Solidarności. Zamknięty będzie wlot ul. Popiełuszki od ul. Junoszy oraz łącznica wjazdowa z al. Solidarności. Ruch pojazdów odbywać się będzie po stronie wschodniej.

Na obu jezdniach ulicy Poniatowskiego ruch dwukierunkowy wróci w środę (21 lipca) w godzinach porannych.

(fot. lublin112.pl)

Jeden komentarz

  1. Widzieliście co za gieniuś wymyślił żeby sadzić drzewka przy 33 stopniowych upałach nawet nie zostały podlane dwa już uschły właśnie na Poniatowskiego
    Oczy bolą patrzeć jak się bezsensownie marnuje naszą kasę

Kursy walut

  • USD 4.3354zł 0.21%
  • GBP 5.369zł 0.8%
  • EUR 4.7239zł 0.34%
  • CHF 4.7142zł 0.58%

Polub nas