Kilka dni utrudnień z przejazdem na ul. Poniatowskiego. Zmieni się organizacja ruchu

W najbliższy piątek (16 lipca) wprowadzona zostanie czasowa organizacja ruchu na ulicy Poniatowskiego. Prace drogowe polegające na ułożeniu warstwy ścieralnej nawierzchni obejmą odcinek od skrzyżowania z Al. Racławickimi do wiaduktu nad al. Solidarności.

Na początek drogowcy zajmą wschodnią część ul. Poniatowskiego. 16 lipca w godzinach porannych zamknięty zostanie odcinek od skrzyżowania z Al. Racławickimi do wiaduktu nad al. Solidarności wraz z łącznicą zjazdową oraz wlotem ul. Popiełuszki od ul. Długosza.

Ruch odbywał się będzie dwukierunkowo po stronie zachodniej po jednym pasie ruchu w każdym kierunku z zastosowaniem przewiązki bitumicznej na wyspie dzielącej na ul. Poniatowskiego. Przywrócenie ruchu na tym odcinku nastąpi 17 lipca w godzinach porannych.

Tego samego dnia, 17 lipca, prace zostaną przeniesione na stroną zachodnią ul. Poniatowskiego, również na odcinku od skrzyżowania z Al. Racławickimi do wiaduktu nad al. Solidarności. Zamknięty będzie wlot ul. Popiełuszki od ul. Junoszy oraz łącznica wjazdowa z al. Solidarności. Ruch pojazdów odbywać się będzie po stronie wschodniej.

Na obu jezdniach ulicy Poniatowskiego ruch dwukierunkowy wróci w środę (21 lipca) w godzinach porannych.

(fot. lublin112.pl)

Zobacz również

Jeden komentarz

  1. Widzieliście co za gieniuś wymyślił żeby sadzić drzewka przy 33 stopniowych upałach nawet nie zostały podlane dwa już uschły właśnie na Poniatowskiego
    Oczy bolą patrzeć jak się bezsensownie marnuje naszą kasę

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Zaproszenie na terenowe akcje poboru krwi
Kaufland wraz z partnerami – LUX MED i Geneva Trust zapraszają mieszkanki województwa lubelskiego do udziału w bezpłatnym badaniu mammograficznym
Kiermasz Bożonarodzeniowy Podmiotów Ekonomii Społecznej
Zaproszenie na terenowe akcje poboru krwi
Weź udział w „Wampiriadzie”! Przyjdź i oddaj krew