Czwartek, 30 maja 202430/05/2024
690 680 960
690 680 960

Na parkingu centrum handlowego zapaliło się BMW. Na pomoc ruszył policjant po służbie

W środę po południu na parkingu centrum handlowego Felicity w Lublinie, w jednym z pojazdów doszło do pożaru. Policjant będący poza służbą ruszył kierującej na pomoc.

Do zdarzenia doszło w środę około godziny 15:20 na parkingu centrum handlowego Felicity w Lublinie. Dzielnicowy z V Komisariatu Policji w Lublinie będący w czasie wolnym od służby wracał właśnie z zakupów, kiedy podbiegła do niego kobieta z prośbą o pomoc.

Jak się okazało, stojący na parkingu pojazd marki BMW zaczął się palić. Spod maski auta wydobywał się dym i niewielkie płomienie. Pożar udało się stłumić w początkowej fazie gaśnicą. Sytuacja została szybko opanowana.

Na miejscu interweniowali strażacy, którzy odłączyli akumulator i sprawdzili pojazd, pod kątem zagrożenia pożarowego. BMW odjechało do serwisu na lawecie. Trwa ustalanie okoliczności pojawienia się ognia.

(fot. nadesłane)

13 komentarzy

  1. Seba - ojciec Frania

    A po co to tytułować „policjant będący po służbie” ładniej i estetycznie wyglądało by ” postronna osoba pomogła” Kogo to obchodzi kim on jest ważne że zachował się jak należy i pomógł. Na jego miejscu mógł znaleźć się też Budowlaniec, Kucharz i inne zawody i nie było by napisane „Kucharz będący po służbie”

  2. Brawo !!!!!!

  3. A to niby tylko francuskie się psują i samozapalają. No helmuty patrzcie !!!

  4. Pewnie spięcie na linii napięcia do kierunkowskazów, rzadko używane powodują zapłon instalacji 😛

  5. Typowe spa bmw. Pala się z powodu nieszczelnej chłodniczki egr.

  6. Brawo on… tam każdy powinien podbiec z gaśnicą…przypadkowy świadek co miał samochód..bo znieczulica w społeczeństwie na poziomie..HARD +

  7. Ja też ostatnio gasiłem vgasnica palący się silniki auta koleżanki z pracy i nikt o tym nie napisal