Czwartek, 29 lutego 202429/02/2024
690 680 960
690 680 960

Kierujący był pijany, a pasażer poszukiwany. Obaj wpadli przez przepaloną żarówkę

Policjanci z Urszulina zwrócili uwagę na audi, w którym była przepalona żarówka. Jak się okazało za kierownicą siedział nietrzeźwy mężczyzna. Z kolei pasażer, który miał przejąć kierowanie autem, był nietrzeźwy i poszukiwany.

W Hańsku w powiecie włodawskim urszulińscy policjanci zatrzymali do kontroli drogowej samochód marki Audi. Mundurowi chcieli zwrócić kierowcy uwagę na przepaloną tylną żarówkę.

– Pojazdem kierował 40-latek z Włodawy. Podczas kontroli drogowej policjanci wyczuli od niego woń alkoholu, więc poddali go badaniu alkomatem na stan trzeźwości. Mężczyzna miał prawie promil alkoholu w organizmie. Razem z nim podróżował 42-latek z województwa małopolskiego, który miał przejąć kierowanie samochodem. Jednak woń alkoholu wykluczyła go od przekazania pojazdu, a dodatkowo okazał się być poszukiwany do odbycia 100 dni zastępczej kary pozbawienia wolności – relacjonuje podinspektor Bożena Szymańska z włodawskiej Policji.

Po pojazd zgłosił się trzeźwy kierowca, który ostatecznie mógł zabrać audi. 42-latek już stracił prawo jazdy. Wkrótce za swój czyn odpowie przed sądem.

4 komentarze

  1. ale sprawa ja codziennie widze widze kilka przepalonych zarowek

    • Przepalone żarówki należy wymieniać to się nie rzuca w oczy a tak kumulacja 2 jednym. Nie wiem którego mi bardziej szkoda kierowcy czy pasażera.

  2. Dwóch wschodnich patusów we wschodniej patologii.

  3. I dobrze bo Janusze jeżdżą poprawiaĵąc ustawienia świateł diagnost i jebią po oczach a głównie od strony kierowcy lub jeżdżę na wpół ślepo.

Dodaj komentarz

Z kraju

Polityka i społeczeństwo