Sobota, 18 maja 202418/05/2024
690 680 960
690 680 960

Kierowca musiał się zatrzymać, bo w aucie doszło do kłótni. Jedna osoba trafiła do szpitala

Pomiędzy znajomymi podróżującymi pojazdem osobowym doszło do kłótni. W pewnym momencie 19-latek uderzył 20-latka pięścią w twarz. Poszkodowany mężczyzna trafił do szpitala, zaś napastnik za swój czyn odpowie przed sądem.

Do zdarzenia doszło w minioną niedzielę w miejscowości Brody Małe w powiecie zamojskim. Policjanci ze Szczebrzeszyna otrzymali zgłoszenie o pobiciu 20-latka. Na miejscu oprócz policjantów interweniował zespół ratownictwa medycznego, który przewiózł poszkodowanego mężczyznę do szpitala.

Mundurowi ustalili, że czterech znajomych wspólnie podróżowało volkswagenem jednego z nich. Nagle w aucie doszło do kłótni pomiędzy 20-latkiem i jego o rok młodszym znajomym. Sprzeczkę kontynuowali na zewnątrz po zatrzymaniu samochodu. Nagle 19-latek uderzył poszkodowanego pięścią w twarz.

W wyniku tego poszkodowany odniósł obrażenia ciała wymagające interwencji medycznej. Nietrzeźwy agresor został zatrzymany w policyjnym areszcie. Badanie alkomatem wykazało w jego organizmie ponad 1,5 promila alkoholu.

Wczoraj 19-latek z gminy Komarów Osada usłyszał zarzut spowodowania uszczerbku na zdrowiu. Przyznał się i wyjaśnił, że jego agresja spowodowana była wcześniejszą kłótnią z kolegą. Za tego typu przestępstwo kodeks karny przewiduje karę pozbawienia do lat 5.

(fot. pixabay.com)

6 komentarzy

 1. Strzelisz kolegę po alkoholu: do 5 lat…
  Wbij się całkowicie pijany tirowi w du.pę; rozwal się pod komendą policji pijany bez uprawnień: do 2 lat pozbawienia wolności…
  I niech ktoś mi powie, że pijani kierowcy nie mają raju w Polsce…

 2. A pleban pedofil zawiasy brawo polskie sady ii pisiory tyko nie usuwać 112 bo to akurat prawda

 3. „Kierowca musiał się zatrzymać” – no i co? koniec newsa?
  Co za wydarzenie. Kierujący musiał wcisnąć ten wihajster po środku, a potem jeszcze ten z lewej. Superman z niego.

 4. „Rycerz musiał pokonać smoka”
  „Strażak musiał wynieść dziecko z płonącego budynku”
  „Kierowca musiał się zatrzymać”
  „himalaiści musieli wejść zimą na K2”

  -znajdź wydarzenie nie pasujące do reszty

 5. niejestemcebulakiem

  nie dość, że patusy to jeszcze konfidenty