690 680 960

Kierowca Bolta zaatakował policjanta. Twierdził, że jest migrantem i nie odpowiada za kolizję (zdjęcia)

Doprowadził do kolizji, jednak stwierdził, że nie jest winien. Kiedy usłyszał od policjantów, że się myli, zareagował agresją. Uderzył jednego z funkcjonariuszy.

We wtorek po godzinie 14 na al. Tysiąclecia w Lublinie zderzyły się dwa samochody osobowe. Ze wstępnych ustaleń wynika, iż kierujący dacią mężczyzna wyjeżdżał z placu Zamkowego. Od razu jednak skierował się na lewy pas jezdni, zajeżdżając drogę poruszającym się w kierunku ronda Dmowskiego pojazdom. Kierowca opla nie zdołał wyhamować i doszło do zderzenia.

Mężczyzna z dacii stwierdził, że jest on poszkodowanym, w wyniku czego o wszystkim powiadomiona została policja. Funkcjonariusze drogówki, po wysłuchaniu wersji obu uczestników również uznali, że winę za spowodowanie kolizji ponosi tylko i wyłącznie kierowca dacii. Kiedy ten to usłyszał, zaczął robić się agresywny.

Mężczyzna krzyczał, biegał po ulicy i cały czas nie przyznawał się do winy. Kiedy jeden z funkcjonariuszy starał się uspokoić kierowcę dacii, został przez niego uderzony. Od razu został obezwładniony i zakuty w kajdanki. Wtedy sprawca kolizji zaczął zasłaniać się tym, że jest uchodźcą. Nic to mu jednak nie pomogło i obywatel Iranu został przetransportowany na komisariat.

Obecnie prowadzone są z nim dalsze czynności.

(fot. lublin112)

75 komentarzy

 1. Za napaść na policjanta do aresztu, ale znajdzie się rozgrzana sędzina i wypuści biedaka z Iranu na wolność i obwini policjantów o napaść i rasizm. Sprawdzić dokładnie jaki to z niego uchodźca.

  • Sędzina to żona sędziego.

   • a jak jest gejem?

   • A nie sędzinowa? Się porobiło się.

   • Te Gramatyka, nie tylko poprawiasz ludzi, ale w dodatku sam się mylisz.
    Jakbyś nie wiedział od dawna określanie czyjejś żony od zawodu jaki wykonuje jej mąż jest przestarzałe i bardzo rzadko stosowane, w sumie to nie wiem gdzie i przez kogo.
    Natomiast w obecnych czasach, budzimy się mamy 2022 rok, na kobietę wykonującą zawód sędziego możemy mówić zarówno sędzia jak i sędzina i obydwie wersje są jak najbardziej poprawne, choć sędzina to określenie potoczne, ale nie jest ono w żaden sposób błędne.
    Nie ma za co Gramatyka!

    • To tak jak k——-wa i k——-wina.

    • Oj chyba to jednak Ty powinieneś się douczyć, skoro już taki wywód postanowiłeś popełnić… Potocznie to niektórzy też mówią poszłem;). Cóż jedni posługują się językiem potocznym a inni ładną, poprawną polszczyzną.

     • Oj to chyba Gosia ty się doucz co w ogóle oznacza język potoczny i czemu służy.

 2. C*****y pliz dont brejk maj hart, piękny arabie z mych snów.

 3. Tam gdzie przy złobie lewactwo tam jest bolt i inne badziewia.Zapewne nie przez ich zboczenia globalizacyjne.Znając mozliwosci tutejszej elity ich kierowcy raczej mic nie zrobią.

  • używasz słowa lewactwo nie znając jego znaczenia, lewactwo to skrajne poglądy lewicowe i inaczej komunistyczne. Kraje w których działa Bolt nie są krajami komunistycznymi a kapitalistycznymi i jak już to liberalnymi, ale musisz sam poszukać co znaczy liberalizm.

 4. W Warszawie tępią cholote. U nas bolty jeżdżą dla urzędu miasta więc są nie do ruszenia.

 5. Policjant w takich sytuacjach powinien mieć prawo żeby strzelać do takiego psychola i oczywiście bez żadnej odpowiedzialności. Na bank byłby porządek i strach wśród bandziorów

 6. jeżdzijta dalej boltem a dojedziecie do celu , buhahahahahahaha

  • a Ty co biedaku boli ze jest Bolt,Uber itd…jezdzisz w korporacji i co ..bida :))) a jak nie jezdzisz to pewnie korzystasz z Bolta bo prowadzic nie umiesz a ztym arabem to bym na ukraine wyslal co by sie na cos przydal

   • Miałeś może odrobinę ortografii w podstawówce? Po tych wypocinach widać, że podstawówki
    nie ukończyłeś bo bolt cię wzywał.

   • Biedakami są kierowcy biletów i Iberów, bo zArabiają gorsze w porównaniu do sałaciarzy a dymają 5x więcej kilometrów hahaha

 7. ,aa,boKrzycho.paPj

  To jak zatrudniają takiego obywatela Iranu ,to nie tłumacza jak się jeździ po ulicach w Polsce,czy oni obcokrajowcy uważają , że nie muszą się stosować do polskich przepisów?

 8. Po co dyskutować ? Fakt jest przedstawiany codziennie o tej firmie nieudaczników. Tego nie trzeba komentować

 9. Czy Polskich mediach nikt już nie powie lub napiszę prawdę ? Wstyd !

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Bezpłatne warsztaty Know Hau w Strefie Psa w SKENDE
51. Ogólnopolskie Święto Chmielarzy i Piwowarów „Chmielaki Krasnostawskie” 2022
Zaproszenie na terenową akcję poboru krwi – 19 sierpnia
Piknik „Kwiaty we włosach” dla najstarszych mieszkańców Lublina
175. rocznica urodzin Bolesława Prusa