Poniedziałek, 27 maja 202427/05/2024
690 680 960
690 680 960

Kierowca BMW rozbił 11 samochodów. Porzucił auto, zostawił kolegę i uciekł pieszo (zdjęcia)

Spore problemy czekają teraz kierowcę BMW, który uszkodził 11 zaparkowanych pojazdów. Odpowie za swój czyn nie tylko karnie, lecz również finansowo.

Do zdarzenia doszło w czwartek około godziny 21:30. Jadący Drogą Męczenników Majdanka mężczyzna dostrzegł wyjeżdżające z ul. Lotniczej BMW. Jego kierowca stracił panowanie nad pojazdem i uderzył znajdujący się na wysepce, obok przejścia dla pieszych, słupek z pylonem.

Następnie zaczął poruszać się pod prąd w kierunku Felina. Świadek widząc, że kierowca BMW nie jest w stanie utrzymać prostego toru jazdy, zaczął podejrzewać, że może on być nietrzeźwy. Pojechał więc za nim i postanowił powiadomić o wszystkim policję.

W tym czasie kierowca BMW wjechał na osiedle Felin. Na ul. Jagiellończyka znów stracił panowanie nad pojazdem po czym staranował 11 zaparkowanych samochodów. Uszkodził dwa volkswageny, audi, dwa BMW, forda, suzuki, nissana, citroena oraz dwa ople.

Widząc, że nie ma już możliwości kontynuowania jazdy, porzucił pojazd i uciekł pieszo. W samochodzie zostawił kolegę, który z nim podróżował. Badanie alkomatem wykazało, że mężczyzna miał dwa promile alkoholu w organizmie.

Pasażer przyznał, że zanim ruszyli w drogę spożywali razem alkohol. Potem usnął, więc nie pamięta, co się dokładnie stało. Obudziło go dopiero silne uderzenie.

Na szczęście w zdarzeniu nikt nie odniósł obrażeń ciała. Policjanci prowadzą teraz czynności wyjaśniające w tej sprawie. Kierowcy grozi do dwóch lat pozbawienia wolności oraz wysoka grzywna. Będzie też musiał pokryć koszty naprawy rozbitych pojazdów i uszkodzonej infrastruktury drogowej.

(fot. lublin112.pl)

41 komentarzy

  1. Bimber mało wiesz zapłaci zapłaci jakieś pół miliona

  2. Nie no przesadziłem już policzyłem mniej więcej w jakiś 70 tysiącach się zmieści za samochody plus grzywnę i infraksura jakieś 100.000 bedzie .szkoda młodego ale tak się kończy jazda po Alko …I ma szczęście w tym nieszczęściu że nie skasował jakiś porche volvo i maseratii

  3. Sami wywołujecie nienawiść na drogach bo ktoś jeździ BMW. Zamulacie lewe pasy swoimi paserati i dziwicie się czego kierowca np BMW zajeżdża wam drogę bez kierunkowskazu ogarnijcie się

    • BMW to w Lublinie jest kilka sztuk . Reszta to szrot . Po 10 latach użytkowania powinno się zdejmować oznaczenie , bo gnoje to kupują za grosze i robią taka właśnie opinie fajnej marce . I te legendy o kosztach utrzymania …
      koszt ubezpieczenia dobrego auta to kilkanaście tysięcy rocznie , wiec o czym mowa dzieciaki .

  4. Gość zapłaci za wszystko że 100 kafli to więcej alkoholu się nie napije o ile wytrzyma presję tej grzywny i się nie przekręcić na zawał albo do czynów nie trafi ,mimo wszystko szkoda chłopaka każda w życiu popełnia błędy będąc.mlodym

  5. Oj jasiu jasiu nie wiedziałem że taking z ciebie dzban I *** stfuuu