Poniedziałek, 17 czerwca 202417/06/2024
690 680 960
690 680 960

Kierowca BMW nie zauważył pieszego na przejściu. „Odjechał z miejsca wypadku” (zdjęcia)

Z poważnymi obrażeniami ciała trafił do szpitala pieszy, który został potrącony w Bełżycach. W przechodzącego na drugą stronę jezdni mężczyznę wjechał kierujący BMW.

Do wypadku doszło w poniedziałek około godziny 10:30 na ul. Kościuszki w Bełżycach. Służby ratunkowe zostały zaalarmowane o potrąceniu pieszego na przejściu.

Jak wynika z dotychczasowych ustaleń policjantów, kierujący BMW 30-latek poruszał się od strony Opola Lubelskiego. Na oznakowanym przejściu dla pieszych wjechał w przechodzącego na drugą stronę jezdni mężczyznę.

Pieszy doznał poważnych obrażeń ciała. 64-latek w ciężkim stanie został przetransportowany do szpitala. Jak relacjonują świadkowie, kierowca od razu po potrąceniu pieszego odjechał z miejsca wypadku. Po kilku minutach jednak wrócił.

Policjanci ustalają teraz szczegółowe okoliczności zdarzenia. Badanie alkomatem wykazało, że 30-latek był trzeźwy.

Kierowca BMW nie zauważył pieszego na przejściu. „Odjechał z miejsca wypadku” (zdjęcia)

fot. nadesłane

Kierowca BMW nie zauważył pieszego na przejściu. „Odjechał z miejsca wypadku” (zdjęcia)

fot. nadesłane

Autor: redakcja

27 komentarzy

 1. Z Opola do Bełżyc też prowadzi droga panie Anty pis.

 2. Jakby Piotruś rzekł: Wina pieszego, bo nie uciekł.

  • Akurat wina pieszego bo nawalony wtargnoł na jezdnie. A że ktoś tak głupi jak Ty wprowadził tak durne przepisy to inna sprawa. Może nie długo pieszy będzie miał pierwszeństwo przed pociągiem na przejazdach kolejowych ?

   • Nie trzeba długo było czekać, jeden Piotruś już jest.

   • Powiadasz, że wszyscy w cywilizowanych krajach są głupi. Za to w „dawnej” Polsce, Rosji, Ukrainie, itp. krajach ludzie mądrzy. Tylko, że statystyki ofiar nie idą w parze z tą tezą. A są nawet odwrotne.
    Więc twoja teoria nie trzyma się kupy.
    A co do pierwszeństwa na torach, to największy problem mają z tym kierujący. Kierowców i pasażerów ginie kilkudziesięciu rocznie na przejazdach kolejowych. Pieszych i rowerzystów są pojedyncze przypadki rocznie.

   • ty lepiej lec po słownik ortograficzny , a nie wypowiadaj się na tematy drogowe! wtargnął jeżeli już anal’fabeto;)

 3. Jeżdżę zawodowo i nie widzę problemu kiedy zbliżam się do przejścia. Wystarczy obserwować i tyle. Ci co krzyczą że przepis jest zły powinni oddać prawko. Po co mają się męczyć jeżdżąc przez przejścia.

 4. Jakby to było auto typu SUV toby nie było co zbierać z człowieka

 5. Pieszy nie żyje, bemkarz idzie siedzieć,

Dodaj komentarz